Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a család utálja a barátot....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a család utálja a barátot. Mit tehet az ember?

Figyelt kérdés

adott a barát. aki igazából barátságos, rendes gyerek, csak enyhén szólva is szabadszájú, és kissé lázadó.

aztán ott van a család, és a szülők. akik nem bírják a gyereket, tiltanának tőle.

a barát lekakálja a családot, nem érdekli, nem izgatja, különösebben, bármikor vitázik velük.

viszont a család... a család akár tönkre is tenné a gyereket, annyira nem bírja elviselni.

így hát a család tilt, büntet, és kegyetlenkedik.

te melyiket választanád: család, vagy barát?

a barát minden mellszélességgel melletted áll, mindenben.

a család úgy-ahogy, de ezt a gyereket ki akarja csinálni..


2011. jún. 30. 21:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
hát ez fake.. mert ha a barátot választod, attól még a család nem megy sehova.xD szóval szerteesd meg velük, vagy nem kell hogy lássák, és nincs probléma..
2011. jún. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 napietus ***** válasza:

az "enyhén szólva is szabadszájú alatt" egy kis pimasz bunkót értesz? mert akkor nekem semmiféle családi nyomás nem kéne ahhoz, hogy kiadjam az útját.


szóval én ilyennel össze sem jönnék, ha mégis, és felhívják erre a családtagjaim a figyelmet, akkor srác indulhat nagy erőkkel, nagy a világ...


29/N

2011. jún. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

szó sincs róla!

értem ezalatt, ha elkezdenek kritizálni, az elsőt lenyelem, ha másodjára is, akkor már kellemetlenül érzem magam, harmadjára, akkor megkérdezem, hogy mire fel ez az ellenszenve, negyedjére, akkor rákezdek én is a kritizálásra, ötödjére, akkor angolosan távozom.

2011. jún. 30. 21:41
 4/17 napietus ***** válasza:
mindegy, én senki olyannal nem tartottam kapcsolatot, aki az pum szerint nem volt hozzám való, és a barátnőim is így voltak ezzel. jó így, legalább rendes férjem lett :) merthogy - nem akarlak megbántani, de - az élet MINDEN ESETBEN a szüleinket igazolta...
2011. jún. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

látnád ezeket az ultrakonzervatív befőttszülőket.

vérig sértettem a ház urát, mert nem ájultam el a barkácsolásaitól, sőt, egyiket még képes voltam kritizálni is, hogy nincs jól bekötve - van közös hobbink.

komolyan mondom, valamit morgott, aztán kiment a szobából, én pedig lestem jobbra-balra.

2011. jún. 30. 21:48
 6/17 A kérdező kommentje:
ne haragudj, de elég szomorú, hogy ennyire beleszólnak/szóltak a szülők az életedbe.
2011. jún. 30. 21:49
 7/17 napietus ***** válasza:
udvariatlanul viselkedtél. abban a házban Te vendég vagy. ez azt jelenti, jogod van válaszolni, ha kérdeznek, leülni, ha hellyel kínálnak, és enni-inni, ha erre buzdítanak. kritizálni meg okoskodni nincs jogod, ez neveletlenségre vall.
2011. jún. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Örülj inkább nem leszarnak a szüleid, azt a díszpéldányt meg kukázd ki.
2011. jún. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
ő kérdezte, mit szólok hozzá. én válaszoltam. egész egyszerűen távol áll tőlem a finomkodás, púderbarokkos elitkedés.
2011. jún. 30. 21:52
 10/17 napietus ***** válasza:
én örülök neki :) egyiknek sem lennék a felesége, akikről mondták, hogy nem hozzám való. az egyik herdálja a pénzt (5 év alatt felére apasztotta a vagyonát!), a másik csalja a nejét, a harmadik szinte börtönben tartja a családját. egy társaságban mozogtunk régen, ismerem az életútjukat, tudom, hogy jól jártam, hogy hallgattam a szüleimre. pedig akkor még ők is normálisnak tűntek, de a szüleim megsejteték, vagy megérezték, nem tudom...
2011. jún. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!