Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennek mi értelme? Miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek mi értelme? Miért nem fogja fel hogy VÉGE?

Figyelt kérdés
Az van hogy volt egy 8 hónapos kapcsolatom ami nemrég ment tönkre azzal hogy a 8 hónapos kapcsolatos barátnőm folyton féltékenykedett mindenkire egyedül nem mehettem el sehova megtiltotta hogy beszéljek bármilyen csajjal meg hogy néha mit tudom én megigyak 1 sört... aztán most összejöttem egy olyan lánnyal akit már több mint 2 éve ismerek és nagyon szeretek... erre a 8 hónapos kapcsolatos csaj összejött a mostani barátnőm volt barátjával csak azért mert hogy engem idegesítsen meg hogy féltékeny legyek.. de ennek mi értelme?? mikor én a mostani barátnőmet szeretem és engem már nem érdekel az exem.... minek csinálja?? vissza akar szerezni? kétlem mivel kérdeztem adtam egy utolsó esélyt de nem élt vele akkor meg mit teszi a fejét? meg mondja nekem hogy neki rosszul esik hogy lefeküdtem a mostani barátnőmmel mondom és akkor mi van már köze nincs hozzá én ezt nem értem na mind1 szóval miért csinálja ezt? mi a célja ezzel az egésszel? mert én tuti nem jövök vele össze újra...
2011. júl. 15. 22:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
48%
Ha zaklat, ne válaszolj az üzeneteire, ne vedd fel a telefont, ha hív, tiltsd le mindenhonnan, ne állj vele szóba. Nem is értem, mit kell ezen agyalni?
2011. júl. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!