Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok az ilyen lányokról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az ilyen lányokról?

Figyelt kérdés
16 évesen élvezni akarom az életet bulizni flörtölni szexelni semmi kötöttség nélkül és nem akarok komoly kapcsolatot. Akkor engem le fognak ribizni és lenézni ezért?
2011. júl. 17. 13:04
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Igen, már bocsi :/
2011. júl. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Hát ja
2011. júl. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Igen
2011. júl. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Hát köbö, ja.
2011. júl. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

Sajnos igen. Bár nekem lett volna ehhez elég bátorságom és elég érzéketlen lettem volna akkor most talán sokkal boldogabb lehetnék és nem egy megkeseredett szűz "vénlány".


20/l

2011. júl. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

őőő attól függ: ha mindenkivel le fekszel akkor qrva vagy ha mindenkivel csak velem nem akkor meg hülye qrva :D -> biztos akad majd aki igen


19F

2011. júl. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
90%
2-3 évet még kibírsz hogy belevágj. Nem maradsz le semmiről hidd el, és csak ésszel!
2011. júl. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

de erre te ráérsz? nyáron so so

de amikor én ilyen korú voltam akkor annyit kellett hétköznapokon tanulnom hogy a hétvége tényleg pihenéssel telt el.nekem a barátok közt is tök abszurd hogy a fiatal szerelmespárok minden egyes nap átmennek a másikhoz elmennek ide oda mintha ott nem 24óra lenne egy nap hanem vagy 30

2011. júl. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Ez nem bátorság kérdése.

Én is szeretem a bulikat, flörtölök stb., de nem fekszem össze akárkivel csak akkor, ha van érzelem.

Te nyíltan ki akarod használni a pasikat vagy kihasználtatni magadat a testiség kedvéért. Ez értékrend kérdése, nekem nem férne bele, és igen, ez nekem már ribanc kategória.

2011. júl. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

A válasz írója 83%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:09


20 évesen azért ne beszélj már ilyesmiről múltidőben :) 20 évesen még bőven benne vagy a sex drugs rock'n roll korszakba :D


19F

2011. júl. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!