Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti összejönnétek egy elvont sráccal?

Figyelt kérdés
2011. aug. 5. 20:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
én kimondottan birom őket :D már ha nem úgy elvont hogy ööö nemnormális, vagy hogy nagyonnagyon kocka, vagy nagyonnagyon tanulós, egy kis élet az elvontabb emberekbe is fér. :) meg, akárki akármit mond, szerintem a külső is számít. szóval szerintem nem az elvontságoddal van gond. ha gondod van és azért írsz ide.:D bocs, fel vagyok pörögve.:D
2011. aug. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
A lányoknak csak a külső számít. Ha külsőre is látszik h elvont vagy, akkor már esetleg kérdéses.
2011. aug. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én összejönnék ilyen emberrel csak nagyon könnyű megbántani őket... szóval nem lenne egy átlagos kapcsolt...
2011. aug. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Igen. És valóban külső is számít. Viszont ha a külső legalább átlagos, akkor nagyon el tudna bolondítani a személyiségével.

19/L

2011. aug. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Az, hogy elvon az nálad ilyen kis művészlelket takar? gondolok itt festésre, zenére...

Mert, ha így gondolod, akkor nekem pl. simán! Ha persze külsőre és belsőre is bejönne!

2011. aug. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!