Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nekem nincsenek "pillangók a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem nincsenek "pillangók a hasamban" akkor nem vagyok szerelmes?

Figyelt kérdés

5 hónapja vagyunk együtt, nagyon szeretem, de nem érzem ezt a pillangós dolgot. Régen volt h éreztem, amikor vki nagyon tetszett, és megjelent a láthatáron, akkor görcsbe rándult a gyomrom. De vele sosem, ha sokáig nem látjuk egymást, akkor nagyon izgatott vagyok, de semmi pillangó. Mégis mindenki a pillangókról beszél ha szerelem a téma, akkor én most nem vagyok szerelmes?

20L


2011. szept. 17. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az a szerelem, amit annak érzel! Nem egyformán szeretünk, sőt, még a szerelemről alkotott fogalmaink sem egyformák, úgyhogy attól még, hogy nem röpködnek pillangók, meg semmilyen más szárnyas állatok benned, lehetsz szerelmes. :)) De ezt te tudod! Nehogy már más döntse el helyetted!
2011. szept. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
ugyanígy voltam az exemmel. Soha nem éreztem a pillangókat, de mégis szerettem, bár így utólag lehet hogy csak ragaszkodás volt, nemtudom. fél év után szakítottam vele mert nem éreztem a pillangókat és azt hogy hűűűű
2011. szept. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nekem eddig két barátom volt akibe azt éreztem h szerelmes vagyok. (egy régebbi és a mostani) Semelyik másikat nem szerettem ennyire, nála érzem h megtaláltam a másik felem. pillangók nélkül...
2011. szept. 17. 18:11
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj az, ha nincsenek pillangók. :)

Lehet, hogy ez annál mélyebb szerelem. De szerintem az, hogy izgatott vagy, majdnem olyan, mint a pillangók.

2011. szept. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%

Amit te érzel, az kötődés, ragaszkodás, de semmiképp nem szerelem. Nekem is volt ilyen kapcsolatom, soha többet ilyet. Az elején igenis szerelmesnek kell lenni, mert az egy dolog, hogy a szerelem elmúlik egy idő után, de ha nem szerelemmel indulsz, soha nem lesz olyan erős a kötődésed a másik iránt. Ezt tapasztalatból mondom.


25 N

2011. szept. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 LemonNinjaa válasza:
100%
Nincs azzal gond, ha nincs pillangó. Csak az adrenalin miatt érzed ezt a gyomrodban. Egy idő után nem fogsz izgulni főleg, ha biztonságban érzed magad azzal, akivel vagy. Lehet úgy is szerelmesnek lenni, hogy nincsenek pillangók a gyomrodban. Azt jelenti felnőttél.
2020. márc. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!