Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék tenni, hogy a pasim ne beszéljen úgy velem, mint egy kutyával?

Figyelt kérdés

Annyira elegem van már abból, hogy egyszerűen nem lehet vele kommunikálni, mert mindenen megsértődik, aztán elküld a halál f@szára...


Egyszerűen nem lehet neki semmit mondani, mert egyből elkezd ordítozni, meg hisztizni, annyira elegem van már ebből...


Komolyan már nem merek neki semmit mondani, mert tudom, hogy kb. majdnem nekem esik, annyira felkapja a vizet mindenen.


Már lelkileg kicsinál ez az egész, folyton bőgök emiatt, meg kiborulok, hogy egyszerűen semmiről sem lehet vele beszélgetni, mert egyből nekem esik.


Szerintetek mit csináljak?


Előre is köszi a válaszokat!



2011. okt. 29. 14:33
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Minek vagy még vele? Találsz jobbat, hidd el:)
2011. okt. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
hagyd ott mert egy bunk*
2011. okt. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
hagyd ott...
2011. okt. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Amennyiben nem találsz valami morbid örömet abban, hogy megaláz, és nem akarsz így élni, egyszerű a képlet: hagyd el. Hasonló szituban voltam, megtettem ezt a lépést, egy percig sem bántam meg. Tényleg találsz jobbat, ne hagyd magad így eltaposni! :)

23/L

2011. okt. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 Walk With Me ***** válasza:

Elég sok hasonló kérdést olvastam már ezen az oldalon, és eléggé felháborítónak, igazságtalannak tartom, hogy az ilyen pasik mellett megmaradnak a nők. Ilyenek után (megütött, folyton üvöltözik, megtépett stb) még felmerül a nőkben más azon kívül, hogy kidobná a francba az ilyen taplót.


Bezzeg aki kedves, udvarias, normális (nem egyenlő papuccsal meg ilyenekkel), az vagy nem kell, vagy már az első kis izénél kidobják "elmúlt a tűz" "nincs kémai" stb címmel.


Hagyd ott, aztán kész. Mi szükséged van erre? Semmi. Na ugye...

2011. okt. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Szerintem te is tudod hogy mit kéne tenned.Ahogy leírod a dolgokat tökre érezhető hogy ezt nem akarod.

Szerintem is találsz jobbat de az biztos hogy ilyet minden sarkon.

Egy próbát megér hátha találsz egy rendes pasit!

2011. okt. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

nem lehet am hogy néha te is kikészíted/kikészítetted a pasit?

mert nálunk is így volt,kikészített a kis r*hadék,de meg is lett az eredménye,szakítottunk végül:)

most meg majd megy pedómacira

2011. okt. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Az ilyen embert nem lehet megváltoztatni?
2011. okt. 29. 15:03
 9/24 anonim ***** válasza:

Soha nem fogod megváltoztatni...egy felnőtt ember hogy megváltozom nagyon nagy dolgoknak kéne történi-e.

És szerinted ő annyira szeret ha ezt csinálja?

Én 5 évet húztam le így h azt hittem majd jobb lesz hogy nem üvölt meg vagy üt meg...ne kövesd el azt a hibát amit én!

2011. okt. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy szeretem. :(
2011. okt. 29. 15:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!