Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én egy 13 éves barna hajú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én egy 13 éves barna hajú, magas és kicsit duci lány vagyok. Nem jön össze egy barát?

Figyelt kérdés
Régóta szeretnék magamnak barátot de nem jön össze? Igyekszem kijavítani a hibáimat, de vannak akik így szeretnek. Ha esetleg összejön akkor olyanra vágynék aki szeretni fog engem, megértő lesz és kedves. Nekem az emok is bejönnek.
2011. okt. 30. 22:51
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
0%
12-13 éves korban már csokoloznod kellene. Kezdeményzd te elöbb akkor próbálj olyat találni akinek tetszel és neked is ő. csak egy beszari pasi nem mer ilyeneket csinálni 13 évesen azok a késöbb az életben sem fogják sokra vinni a csajozással :,dd ezek akik itt irogatnak egésznap a gép elött poshadnak nem járnak sehová általában szegények önbizalom hiányosak igénytelenek és csúnyák. 16/f tudom kicsit régi a kérdés :,d
2014. dec. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

12-13 éves korban az iskolával kellene foglalkozni, nem a pasizással (fiúk esetében csajozással) 21-es hülyeséget beszél! Majd ráérsz még, az élet úgyis hozza.


Habár 2011-es a kérdés, akkor most akkor már 16 vagy, hátha már alakult a helyzet!

2014. dec. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Uh mostmár vagy 18... Hogy szál az idõ😢
2016. jún. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Szia én szivesen megismernélek :D a fb-m : kliment krisztián és zöld crossmotoron ülök de am a profilképem meg ne nézd xddd kb mar 2-3éves
2016. aug. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!