Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Úgy érzem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Úgy érzem a párom elhanyagol.

Figyelt kérdés
Két és fél éve vagyok együtt a párommal, ő 29/F, én 23/L. Én vidéki vagyok, ő pesti(lassan 3 éve költöztem Pestre). Két éve együtt is élünk, nagyon szeretem őt. Viszont a munkánk miatt alig vagyunk együtt. Ő mindig délelőtt jár dolgozni, én mindig délután. Neki szabad hétvégéje van, én hétvégén egyik nap 12 órát dolgozom. Hétköznap kb 2 óránk van egymásra, este 10 után, amikor hazaérek. Hétvégén lehetne egy teljes napunk amit együtt tudnánk tölteni, ha... ő nem akkor menne meglátogatni a szülőket, nagymamát, nem akkor lenne focimeccs...stb. Nem az a baj, h elmegy meglátogatni a családját, mert örülök neki, hogy jóban van velük, de miért pont akkor kell mennie, amikor együtt tudnánk lenni? Nekem nagyon hiányzik az együtt töltött idő, ugyanis nekem itt nincs senkim rajta kívül. Míg ő minden héten találkozik a haverjaival, én jó ha két havonta. Nem azért küzdök, hajtok 23 évesen, hogy minden pénzem elmenjen albérletre, meg a napi dolgokra, ráadásul még egyedül is érzem magam. Miközben otthon vár a családom, a gyerekkori barátnőim, haverok, és sok mindenki. De én itt vagyok, és csakis miatta, de úgy érzem, hogy ő ezt nem értékeli. Rossz az, hogy egész héten dolgozom, nulla szórakozás, és még ő sincs itt mellettem amikor itt lehetne. Akkor minek csinálom én ezt az egészet??? Tudom, hogy nagyon szeret engem, én is őt, de úgy érzem, hogy lassan ebbe beleőrölök.
2011. máj. 16. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha így jó neked ez a kapcsolat (nem úgy tűnik), akkor maradj benne. Ha nem, változtass.
2011. máj. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát nekem se úgy tűnik,hogy ez a legtökéletesebb kapcsolat.Te még fiatal vagy 23 éves,még sok mindenben változhatsz-személyiségben,külsőben,ízlésben,gondolkodásmódban,de egy 29 éves pasas már nem fog változni.Engem is elhanyagoltak már jó párszor én szakítottam is...
2011. máj. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amit itt leírtál mond el a párodnak is de úgyhogy érezze a súlyát és h milyen rossz neked, ha megpróbál változtatni a dolgokon akkor szerintem van értelme vele maradnod de ha nem csinál semmit akkor hagyd el.
2011. máj. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már sokszor elmondtam neki ezeket a dolgokat, néha nyugodtan, néha dühöngve, néha sírva, volt hogy le is léptem pár órára, de utána mindig jött az, hogy ő mennyire szeret engem, és hogy én vagyok neki az első, velem tervezi a jövőt stb. Igazából én őt is megértem, mert neki itt van mindenkije, család, haverok, velük is kell találkozni. Lehet, hogy ha nem 250 km-re laknék a családomtól, barátaimtól, akkor nem is problémáznék ezen annyit, hiszem én is tudnék találkozni a barátaimmal, családommal abban az időben amikor ő nincs velem, de így csak azt veszem észre, h egész héten szinte egyedül vagyok, és senki nem törődik velem.
2011. máj. 16. 12:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Látogassátok meg együtt a szüleit, csináljatok közös programokat legalább azon az egy napon, mikor ráértek egymásra. Menjetek el moziba, vacsorázni, vagy csak egyszerűen sétálni. Ha arra van pénze a barátodnak, hogy a haverjaival igyon, erre is kell lennie. Te 23 évesen úgy érzem sokkal érettebben gondolkodsz, mint ő. Nem mondom, hogy szakíts vele, mert van más megoldás is. Próbálj más munkát keresni, bár tudom, ez a legnehezebb a mai világban, azért lehet, hogy nem lehetetlen. Dolgozz te is délelőtt, a költségeken meg osztozzatok meg, azért ha mindketten dolgoztok, biztos jut egy kicsi másra is.
2011. máj. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!