Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem párom elhanyagol....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem párom elhanyagol. Miért van ez?

Figyelt kérdés

Ez egy hosszú sztory. Lényeg a lényeg, hogy mi 5évvel ezelőtt együtt voltunk. Elszakadtunk egymástól hosszú évekre, majd a sors újra összehozott minket. Nagyon vágytunk az évek alatt egymásra de féltünk megtenni a lépést. Ugye együtt vagyunk megint de úgy érzem mintha elhanyagolna a párom. Mikor összejöttünk újra rá 3 hétre odaköltöztem hozzájuk, nagyon szép volt minden. Bújt hozzám, kimutatta az érzéseit, láttam rajta, hogy örül nekem és annak, hogy újra visszakapott és kapott az élettől még egy lehetőséget.

4 hónapja vagyunk együtt de mintha kezdene megromlani a kapcsol, nem érzem annyira, hangsúlyozom,annyira, hogy szeret Sokat vitázunk, ő már nem bújik annyit, mint a kapcsolatunk elején. Erre mondják azt, hogy minden csoda 3 napig tart? Egyébként meg nagyon szeretjük egymást. Hogy érjem el azt újra, hogy odáig legyen értem?


2011. máj. 15. 14:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Mindenkiben van egy ilyen érzés, egy idő után, hogy már megszokta, hogy van a párja, hogy nem kell vigyázzba állva várja a szerelmet, és nem kell reggeltől estig hajbókolni a másiknak.


Meg amúgy is annyi gondja van mindenkinek, s így örül, hogy ha este hazaér kap a hűtőben egy sört és nézheti a focit. De ez nem jelenti azt, hogy nem szeret. Légy türelmes, esetleg próbáld esténként rávenni arra, hogy beszélgessetek a napi dolgokról, simogassátok egymást, stb...

2011. máj. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
simogatással nincs is semmi gond. Sajnos lehet én vok túl nagyravágyó és sokat követelek a másiktól. De nekem a lételemem,hogy szeressenek és csak akkor tudok nagyon boldog lenni és szeretni a másikat. Ám ennek hiányában sajnos nem tudok én sem érzéseket kimutatni.
2011. máj. 15. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!