Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnék valamelyest, ,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék valamelyest, , kiszeretni'' a barátnőmből? Távkapcsolatban élünk, én pedig totál bele vagyok zúgva. általában hétvégente találkozunk (van h ez se mindig jön össze), és emiatt a mindennapokban nagyon kínoz a hiánya.

Figyelt kérdés
Mit tanácsoltok, mit tegyek?
2011. nov. 17. 21:42
 1/8 anonim ***** válasza:
ne nyavajogjál tesó....én a barátnőmmel havonta találkozom....szintén távkapcsolat...nem egyszerű de 6 hónap és költözik....
2011. nov. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, te annyira vagy férfi, mint a szomszédom nőstény kutyája.
2011. nov. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ma 21:45



első vagyok!!én is pont ezt akartam mondani és plussz azt hogy már nem láttam kb 1.5 hónapja...de mivel szeretem és férfiből vagyok vagy mi,így muszáj....kitartás!!!kapd össze magad!!

2011. nov. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne mondj ilyeneket, az én barátom is 250 km-re jár egyetemre és nagyon rosszul esne, ha ilyeneket mondana, remélem nem te vagy a barátom. :(
2011. nov. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
vágom h rinyapina lettem, de bas.szameg ennyire még nem voltam oda senki iránt, mind közül ő a legjobb. és tudom h ebből kegyetlen nagy pofára esés lehet, de egyszerűen nem bírom összekapni magam...lehet az alkoholizmus lenne a megoldás:D
2011. nov. 17. 22:17
 6/8 anonim ***** válasza:

A lóf*szt a pia. Élvezd ki, hogy végre szerelmes vagy. Én is voltam ilyen helyzetben és benne éltem, mint valami álomvilágban, pedig férfi vagyok. Zenét hallgattam és azt képzeltem, hogy vele vagyok egy koncerten stb.


Álmodozz egy kicsit! Mert lehet utána úgy jársz mint én, hogy már az ötödik csajt dobtam a fenébe, mert buta segg, aki azt hiszi, ohgy felnőtt, de nem, csak k*rva unalmas a felnőtt megjátszása, meg hogy semmi hobbija (mai nők 90%-ra igaz).

2011. nov. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
a folyamatos álmodozás akkor azt mondod hogy szerinted célravezető lenne?
2011. nov. 17. 22:34
 8/8 anonim ***** válasza:
A folyamatos semmiképp. Én a helyedben lefoglalnám magam kicsit a hétköznapokon, mert az nem tartható fenn sokáig ha csak fekszel az ágyon közben pedig arról ábrándozol, hogy "milyen jó lenne, ha itt lenne mellettem". Sportolj valamit, járj el a haverokkal, vagy csak szimplán olvass. Hidd el kicsit el fogja vonni a figyelmed róla, és kevésbé fog kínozni a hiánya.
2011. nov. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!