Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kezdjek neki megismerni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdjek neki megismerni?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki ugyanabba a suliba jár mint én.

Facebookon az ismerősöm, többször láttam már élőben is,

csak még nem tudom hogy szólítsam meg.

Csak azt tudom nem szia mizu-val akarom kezdeni.

Különben egy igazi angyal ez a lány mikor mosolyog még a nap is kisüt ritkán látni ilyen gyönyörűséget.

Menjek oda hozzá valami hülye indokkal?

Esetleg chat-en irkáljak neki?

Vagy mi legyen?

Segítség kétségbe vagyok esve.


2011. dec. 6. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Szóval a mosolya az oka. Mivel szomorítottad el? Hetek óta ez a kurv@ köd és szürke sz@r...
2011. dec. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azzal hogy kezdj neki megismerni, és azzal idővel elkezdheted jobban kiismerni.
2011. dec. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Na de hogy?
2011. dec. 6. 22:38
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem értem ezt a facebook mániát. Ha nem is ismeritek egymást élőben, még sosem beszélgettetek, akkor miért vagytok ismerősök facebookon.Bökd meg fészen, mostanában ez a szokás azt hiszem.


Egyébként meg, hívd meg egy forró csokira, de élőben!

2011. dec. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Várd meg, amíg egyedül marad (vagy viszonylag egyedül...) és menj oda hozzá, ezzel a dumával: ,,Bocs, de már napok óta azon filózok, hogy honnan vagy olyan ismerős... " Ha erre bedobja a sablon ,,mert egy suliba járunk" dumát, nyugodtan engedd el a füled mellett, a lényeget-vagyis hogy beszéltek egymással- elérted! Innentől kezdve lehet terelni a témát, és lassan bedobhatod neki hogy igyunk meg valamit pl.

Hajrá ! :)

2011. dec. 7. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!