Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Nem akarok senkit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem akarok senkit se elveszíteni

Figyelt kérdés

Általános iskolában az osztályba nem nagyon találtam a helyemet. Bár voltak legjobb barátaim, egyedül éreztem magamat. Középiskolába egy olyan osztályba csöppentem, ami minden szempontból nagyon jó. Kitűnő vagyok és ezért nem néznek le, szeretnek, és igaz barátokra is szert tettem. Van 3 legjobb barátnőm.

NAmost: párkapcsolatom sose volt, de már nagyon vágytam egyre....Majdnem belebetegedtem. De Hála Istennek, jött egy fiú, aki sok változást hozott az életembe. Ő a jelenlegi barátom akivel három hónapja vagyunk együtt.

A lényeg: MINDEN sünetben együtt vagyunk. Ha nem vagyok vele, nem tudok másra koncentrálni. Volt olyan, hogy beszélgettem egy barátnőmmel, de mindig azt vártam, hogy mikor mehetek a barátomhoz...Egyik barátnőmet sokat elhanaygoltam, így Ő már új társaaságba került. Ugyanolyan jóba vagyunk, de az én hibámból már új társasága van.:) A másik két legjobb barátnőm közül az egyik meg hiányolja azokat a nagy beszélgetéseket(de nem a barátom miatt, ezt is szóvá tette). Nem azóta érzi így mióta barátom van,sokminden közrejátszott.

De nekem igényem van a barátomra, igen, minden szünetben.

Mit tegyek? Ez a helyzet eléggé nehéz, nem tudom, hogy oldjam meg.


2012. jan. 31. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:
oszd be az időd, triviális
2012. jan. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát nemtudom én fiúként se barátoktól se szülőktől nem akarok elszakítani 1 csajt sem. A barátoddal kéne megbeszélni.
2012. febr. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem a barátnőidnek nem kéne aggódniuk. teljesen természetes, és ennek így kell lennie, hogy inkább vagy a barátoddal mint velük... (mondjuk én fiú vagyok, de ha valamely haverom azt mondja hogy inkább van velünk mint a nőjével, akkor már úgy érzem csalódtam benne...) ez így helyes, nem kell változtatnod semmin, ezt el kell fogadniuk... ha nem tudják elfogadni akkor nem is igazi barátnők. persze nem ismerlek titeket, nem tudom milyen régóta, mennyire vagytok barátnők, tehát ne úgy vedd hogy ez most itt a világmegváltás, csak én így gondolom :)
2012. febr. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!