Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit lépnétek? Hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés

A barátom ma közölte velem h nyár elején kiköltözik bulgáriába.

Vagyis nem fogjuk tudni tartani a kapcsolatot ugyanis nincs fent

semmien közöségi oldalon...

Engem nagyon megrázott a hír

Nem olyanná régóta vagyunk együtt 4 hónapja ( de 1,5 éve szeretem)


2012. ápr. 2. 18:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm ugyanígy volt, mint most te. A barátja kiment Olaszba pár hétre/hónapra, már nem tudom. De együtt maradtak. Mondjuk náluk előtte sem volt minden rendben, meg utána sem... Amúgy email, sms (igaz roaming), skpye, msn...
2012. ápr. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem igazán szokott gépezni mert nem szeret vagy ha gépezik akkor t yaoit olvas ès ennyi...
2012. ápr. 2. 18:42
 3/10 anonim ***** válasza:
akkor a telefon már szóba sem jöhet illetve a skype...
2012. ápr. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Dolgozni megy ki? "Csak" a nyárra, vagy határozatlan időre?
2012. ápr. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Munka miatt kiköltözik

Ès ki tudja talán igen, végleg...

2012. ápr. 2. 18:50
 6/10 anonim ***** válasza:
hagyd a fenébe ha csak most közli veled akkor nem érdekli mi van veled. Gondolom nem tegnap kezdte el tervezni, hogy kimegy. Neked ezt miért nem mondta az elején?
2012. ápr. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Azt mondta h 1 hónappal ezelött derült ki h kimegy az anyjával

Am ö 19 én 16

Ès én kiutaztam angliába 1 hétre ès nem akarta előtte elmondani mert nem akarta elrontani az utazásomat...

2012. ápr. 2. 19:39
 8/10 anonim ***** válasza:
Hidd el nem fog vissza jönni.És ha vissza is jön olyan fiatalok vagytok találtok nagyon hamar mást. Élvezd az életet nem kell lekötni magad ilyen fiatalon.
2012. ápr. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Lehet h nem kell, de nagyon szeretem :)

Ès nélküle már nem lesz ugyanaz...

2012. ápr. 2. 19:49
 10/10 anonim ***** válasza:
Nézd a szerelem hiábavaló ha nincs itt akit szeretsz, sőt ha nem biztos, hogy visszajön akkor pláne.
2012. ápr. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!