Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, mi a véleményetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Tetszett nekem egy lány,akartam vele járni de elutasitott,mert csak barátként tekint rám.ennek már 1 éve.a lány legjobb fiubarátja beszélt vele,akit ismerek,és azt mondta hogy járna velem ha jobban megismerne..az én véleményem meg az,hogy ha akkor nem akart engem,elutasitott,most miért akarna?mi változott azota??.amiota elutasitott alig beszélunk,max irunk 1-2 smst 2 honap alatt...
2012. ápr. 5. 23:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem bármi lehet, de mindenképp érdemes megpróbálni és nem kell azon agyalni, hogy mi történt. Lehet, hogy akkor még pont bánatos volt valaki miatt és nem akart új kapcsolatot, vagy megváltoztál 1 év alatt és még jobban bejössz neki. Érted? Szóval hajrá szerintem :D Néha nekünk is van olyan, hogy nem tudjuk mit miért csinálunk.. Egyik percben még nem kell, aztán már kézzel lábbal kaparnánk :D
2012. ápr. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Te akartad,ő nem akarta.Most nem akarod,ő akarja.Ez a női logika.
2012. ápr. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
szia.koszi.értem..lehet,hisz amikor elutasitott,állitolag már más tetszett neki,és jártak is,de már szakitottak kb 6 honapja..nincs senkije.
2012. ápr. 5. 23:55
 4/10 anonim ***** válasza:
Na látod, akkor itt a magyarázat :D Szóval tessék ismerkedni vele.. :D
2012. ápr. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
értem..pár perce irt nekem a legjobb barátja,és azt kérdezte hogy mit érzek a lány iránt?..irta hogy nyugi,semmi hátso szándék....nekem ez fura
2012. ápr. 5. 23:59
 6/10 anonim válasza:
nos, mi lányok képesek vagyunk ilyenre... ha eddig úgy tekintünk egy srácra mint egy barátra akkor eszünkbe sem jutna olyan h járni akar velünk... de ha egy hirtelen fordulat kapcsán a srác többet akar a barátságon túl akkor nem hozunk hirtelen döntéseket, hanem átgondoljuk, álmodozunk, h milyen lenne ha ..., majd egyre többet gondolunk erre és így már kialakul egy olyan érzés ami azt sugallja megakarlak ismerni és többet akarok a barátságnál! csak annyi h a csaj sok jót hallott felőled és kíváncsi rád! ha még te is kíváncsi vagy rá, úgy mint barátnő akk ragadd meg a lehetőséget! :)
2012. ápr. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
koszi,értelek..megtudtam,hogy egy fiu hajtott rá,de a lány lerázta..megprobálok élni a lehetoséggel,nincs veszteni valom.
2012. ápr. 6. 00:05
 8/10 A kérdező kommentje:
majd elfelejtettem még-annyi változott hogy valentinra vettem neki egy kis ajándékot,aminek nagyon orult,tetszett neki,és nagyon megleptem...mivel személyesen nem tudtam átadni,mert nem otthon voltam,ezért postán kuldtem el.
2012. ápr. 6. 00:14
 9/10 anonim válasza:
igazi úriember vagy!:)) ezek után már egyre érthetőbb miért is gondolta meg magát!(:
2012. ápr. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én csak annyit mondok: hajrá! ha érzel iránta valamit, adj neki esélyt
2012. ápr. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!