Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Szerelmes lettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szerelmes lettem a kollégámba akivel egy ideje már viszonyt folytatunk! Családja van, de nem akarja elveszíteni őket sem! Jobb ha elfelejtem?

Figyelt kérdés
Ugy indult,h csak sex de beleszerettem és szerintem ő is többet érez!megmondjam neki h beleszerettem?

#kolléga #szerelmes #lettem a szeretőmbe
2012. ápr. 12. 15:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
Ritka nagy féreg vagy h egy nős emberrel belemész akár csak szexbe is. Na nem mondom h a pasi jobb. Mindketten barominagy férgek vagytok
2012. ápr. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
mondanám, hogy igen, de szerintem inkább nem. az ilyen esetekben a legtöbb másik fél a családját választja, és akkor csak neked lesz rosszabb. nem akarja elveszíteni őket: ez nem a tündérmeséd kezdő mondata.
2012. ápr. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Az,hogy hülye vagy!
2012. ápr. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Mindig azon töprengek, amikor faterom lelépett egy nővel annó, hogy azért elég surmó lépés volt, mindenből csak így kiszállni...

De olvasgatva ezeket a kérdéseket, fater legalább korrekt volt, és tiszta lapokkal játszott....

Sose legyen ennyire tapló férjem... Inkább lépjen le... Ez akkora árulás. Nem marad a családdal, ez hülyeség. A kényelmesben marad benne.

2012. ápr. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Jogos igazatok van!ő kezdeményezett,hülye voltam h belementem! Ja és én is ebben a cipőben jártam apámmal!
2012. ápr. 12. 16:35
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
Undorító
2012. ápr. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Most mi olyan undorito?
2012. ápr. 12. 18:06
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ne mondd meg. Szállj ki mielőtt jobban belebonyolódnál. A nős férfiak általában a családot választják, de amíg lehet, addig megtartják a szeretőt is és így neked még fájdalmasabb lesz.

Ha téged választ és válik elhagyja miattad a gyerekeit (a család kifejezésből feltételeztem, hogy gyerekei is vannak) és az sem túl jó érzés. Keress egy szabad pasit.

2012. ápr. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
59%
szálljatok le a kérdezőről. ha nem vele akkor mással csalta volna meg a kollégája a házastársát. Mondd meg neki, hogy hogy érzel, és nem sürgeted őt, de úgy gondoltad, jobb ha tudja. Amíg jól érzed magad vele, addig nem muszáj kiszállni, de azért kezdj el több vasat tartani a tűzben, randizgass másokkal is, hátha valakivel komolyabban összejöttök.
2012. ápr. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
31%
Bírom a sok erénycsőszt, aki itt ribncoz. Nem értem, miféle női szolidaritást várnak, amikor semmilyen területen nincsen szolidaritás, verseny van, az erősebb viszi. Miért lenne együttérző azzal a nővel, akit nem is ismer, magával együttérző, mert ő „szenved” bizonyos értelemben. Meg kell érteni, hogy mindenki a saját érdekét nézi. Persze, próbálhatja azt is nézni, hogy milyen sok embernek ártana vele, és jó lenne, ha önzetlenül le tudna mondani a pasiról annak a párjáért, gyerekéért. Nem akarom adni alád a lovat, kedves kérdező, ezért azt mondom neked, hogy sérülni fogsz, akárhogy végződik is a dolog. Próbáld meg elkerülni a bajt, tudom, hogy nagyon nehéz, de ha már benne vagy is, vedd elő a jobbik eszed. Ebből nem nagyon szokott jó kisülni.
2012. máj. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!