Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom meg, hogy a feleségem megcsal?

Figyelt kérdés
Elkezdet az utóbbi időben adni magára. Most nem tudom, hogy ez nekem szól, vagy valaki másnak!
2012. ápr. 26. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Veled, hogy viselkedik? Szexben változás?
2012. ápr. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szeretője van esetleg, erről tudsz valamit?
2012. ápr. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem biztos hogy rögtön a legrosszabbra kell gondolni. Az viszont megeshet hogy valakitől mostanában komoly bókokat kap. Ettől is ki tud virulni az ember. Hogy érted azt hogy utóbbi időben ad magára? Egy ideig elhanyagolt volt, vagy soha nem is adott magára?

Amúgy szerintem neked szólhatnak a jelek, dicsérd meg és hajts jól rá:) Ha tartózkodó vagy furán viselkedik akkor már elképzelhető hogy áll valaki a háttérben.

2012. ápr. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!