Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tovább? 'Szerető' lettem?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? 'Szerető' lettem?!

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy van egy ismerősöm aki fiú és van barátnője akit konkrétan semmibe vesz, nem szereti csak azért a barátnője mert ő volt a legközelebbi elérhető csaj. Én előtte viszolyogtam ettől a fiútól mert nem tetszett meg a stílusa se jött be aztán kezdett egyre vonzóbbá válni és most úgy érzem szeretem. Szoktunk találkozgatni de nem feküdtem le. De nem tudom elengedni mert szeretem és csak annyit tudok, hogy vonzódik hozzám és már ezelőtt is jóban voltunk viszont feszélyez, hogy van barátnője de elengedni meg nem tudom. Azt sem tudom, hogy egyáltalán szeret-e. Ő szokott hívni és azt szokta mondani, hogy inkább velem találkozik mint a barátnőjével.

Két lehetőségem van: vagy folytatjuk ezt amit mindketten élvezünk vagy megbántom és elküldöm és így én boldogtalan leszek (tudom, önző hozzáállás).



2012. máj. 9. 18:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén? Ha szeretne, akkor dobná a barátnőjét. Így csak kalandra kellesz neki, egy kis szex, egy kis titkos találkozgatás... Ha tényleg inkább veled szeretne találkozni, mint a barátnőjével, akkor tessék szépen kidobni a másik lánykát és veled összejönni.


20/f

2012. máj. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 ASOT ***** válasza:

1. Ha igaz lenne amit mondasz, akkor már régen elhagyta volna a párját és veled lenne! Ergo még mindig szereti csak hazudik!


2. ÉN döntés elé állítanám, vagy veled maximálisan, vagy sehogyan sem!


Te szerető még nem igazán vagy.

Egy ideig jó dolog de minél tovább tart annál nehezebb dolog.

2012. máj. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

1.-nek : nincs szex köztünk, még a barátnőjével se feküdt. Ő igazából elég fura lány mert valahogy élvezi ha semmibe veszik vagy nem is tudom, szóval nyugodtan ugráltathatja akárki és szerintem ez a fiú ezért van vele mert tudja hogy én nem ugrálnék neki minden hülyeségért meg nem parancsolgathatna nekem, neki pedig igen. Másrészről úgy tűnik a csaj bármit elkövet, hogy a figyelem központjában legyen mindig.

2012. máj. 9. 18:10
 4/8 anonim ***** válasza:
Már bocsi, hogy megkérdem, de hány évesek vagytok?
2012. máj. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én 17 Ő 18 azt hiszem a csaja is 17 körül van.
2012. máj. 9. 18:18
 6/8 anonim ***** válasza:
Addig hagyd abba amíg nem késő! Te is tudod, hogy ez így nem az igazi és valóban ha VELED akarna lenni veled lenne. Tudom most ez nehéz de ez lesz a helyes lépés ha elengeded. Csak saját magad kínzod, ábrándozol és ez sajna nem a valóság és nem is lesz soha az.
2012. máj. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó-Igen. tudom, hogy ez lenne a helyes megoldás de, valamilyen szinten úgy is kötődök hozzá mint egy baráthoz, mert kb. 2 éve jóban vagyunk és eleinte csak havonta találkoztunk aztán sűrűsödni kezdtek ezek a találkozások és egyre közelebb kerültünk egymáshoz és húsvét óta van az ami most van ezután kezdtem érezni,hogy szeretem, nem csak úgy mint egy barátot.
2012. máj. 9. 18:36
 8/8 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy tudod de mégsem fogod megtenni amit kell. Sajnos tudom, mert én sem tettem meg és hidd el érzelmileg én húztam a rövidebbet. Vagy feláldozod a még kezdődő érzelmeidet vagy szenvedni fogsz de nagyon :(
2012. máj. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!