Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerető megfeledkezik a szülinapomról. Ennek a kapcsolatnak vége?

Figyelt kérdés

Akit zavar, hogy háromszög viszonyról van szó, ne jöjjön okoskodni.

De ha valakivel azért vagy együtt, mert szereted, jó vele, nem pedig kényszerből vagy kínlódásból, és mégis nagyon elfelejti a szülinapdat, az szerintetek is azt jelenti, hogy kihűlt a kapcsolat, őt már nem érdekled úgy, mint az elején???

Erre gondolok. Szerintetek?


2012. máj. 19. 22:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Sok mindentől függ. Szoktatok együtt tartani az ilyen ünnepeket? Ő szokta?

Mert vannak olyan emberek, akik tartják még a saját szülinapjukat sem, és másokat sem igazán köszöntenek. Nem hiszem, hogy csak ennyitől kihűltnek kellene nyilvánítani egy kapcsolatot, ha amúgy minden rendben, ez szerintem nem olyan nagy baj.

2012. máj. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hali!


Tudom nem szorosan ,de ide tartozik amit mondok ,ha zavar bocsánat.

Én anyák napjára ugy tettem mintha teljesen megfeledkeztem volna róla.Már emlegette anyám húgomnak ,hogy ez elfelejtette ,de már 1 hónapja képszültem rá. Másnap amikor felkelt tele volt minden orgonával. A konyhéban reggeli és kávé várta majd együtt töltöttük a napot.


Ezzel csak annyit akarok mondani ,hogy ne mondj még le róla mert még nincs vége a napnak.


Amennyiben régen elmúlt a szülinapod akkor sajnos jól érzed a dolgot. Váljatok el egymástól vita nélkül hiszen csak eltávolodtatok semmi rossz nem történt.


Boldog születésnapot kívánok ,ha ma van a szülinapod:)

2012. máj. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
7 éve kerülgetjük egymást, 7 hónapja tart a viszony. Nem adunk egymásnak ajándékot, nehogy otthon baj legyen belőle, de meg szoktuk köszönteni egymást szóban/írásban jeles napokon. Furcsa, hogy észre se vette, hogy mindenki orrba-szájba köszöntget...
2012. máj. 19. 22:15
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm,nagyon aranyos vagy, a héten volt, de már 2 hete se hír se hang felőle, és direkt nem is kerestem én őt,mert gondoltam úgyis ír/felkeres szülinapomon...hát nem :-(
2012. máj. 19. 22:17
 5/10 anonim ***** válasza:
szerető - nálam ennél a szónál lett tiszta, h vége a kapcsolatnak :P de persze ringasd magad tévhitekbe
2012. máj. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem sem ott van a baj, hogy nem köszöntött fel. Én is felejtettem már el páromét, tesómét, stb.. Előfordul. A probléma ott van, hogy "szerető" (nem elítélés a felállás miatt, de ha már 7 hónapja csak ez vagy, nem hinném hogy fog változni) és ott, hogy két hete se kép, se hang.
2012. máj. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
32%
Egy kur.va ne sírjon ha pofon vágják. A pofonvágás jelenesetbe a szülinap elmúlasztása.
2012. máj. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mert mi a retek az a születésnap, hogy olyan nagyon ünnepelni kell? Mit örömködik azon mindenki, hogy egy évvel ismét öregebb lett?
2012. máj. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
41%
Szereto = valaki akit dugnak, hasznalnak. szerintem nem is kene szamitanod semmire...
2012. máj. 20. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Az én szótáramban máshogy van a definíció :-P Nincs benne se a k.rva se a f.sz-zsák. szeret-tel kezdődik a szó, és én szerettem is.
2012. máj. 20. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!