Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsal a barátnőm, mit tegyek? Én 29 F / 28L

Figyelt kérdés
Egyik nap nem ment dolgozni, mert orvoshoz kelletmenni e. Nekem azt hazudta hogy volt is. De a legjobb barátom látta egy bev.központba egy férfival sétálni és fogták egymás kezét (pont amikor az orvásnál kelett volna lennie). 7 éve vagyunk együtt és régebben sokat veszekedtünk mert nagyon féltékeny voltam, akkor semmi okom nem volt rá, inkább csak magamban voltam bizonytalan. de ennek az időnek már vége. Félek rákérdezni nehogy megint kezdödjön elöröl a veszekedés. Mit tegyek?
2012. máj. 24. 10:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hát figyelj,ha a barátod nem hazudik és nem látta félre a dolgot, akkor ez elég egyértelmű, nem?
2012. máj. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Próbálj megdönthetetlen bizonyítékot szerezni, aztán szembesítsd. Vagy szakíts vele ha biztos vagy benne hogy a baràtod nem tévedett.
2012. máj. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Legegyszerűbb lenne egyből rákérdezni, amint ma találkoztok, nyíltan. Kérdezd meg tőle h mit keresett a központban kézen fogva egy pasival. Ha visszakérdez h honnan tudod, vagy ilyesmi, akkor ne hagyd terelni a témát, és h van bizonyítékod is rá. Persze nincs, de ő ezt nem tudhatja. Inkább legyen veszekedés belőle, mint h némán tűrd azt megcsal a hátad mögött. Annak semmi értelme.

Azért a barátodtól megkérdezném még1x, h biztos h őt látta-e, 100%. Nehogy miatta legyen balhé. Megbízol ebben a barátodban? Nem csak szétválasztani akar? (Bocs h ezt kérdezem, de a mai világban már ki tudja..:/)

2012. máj. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
0%
Ha biztos vagy benne, akkor a srácot üsd szét! A nőt meg dobd ! :D
2012. máj. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Pedig rá kellene kérdezned. Az lenne a legegyszerűbb.
2012. máj. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a barátod tévedhet is, előfordulhat, hogy összekeverte valakivel. Igazából nem tudom mit tehetnél, mert ha ez a helyzet áll fent, akkor lehet félreért a barátnőd. Próbálj odafigyelni rá szerintem. Olyanokra gondolok, mint például mennyire közvetlen veled, mennyire bújik, mennyire keres magától, őszintének látszik-e a viselkedése? Ha nem vagy biztos benne, próbálj vele beszélni, de mindenképp őrizd meg a hidegvéredet, úgy nagyobb rá az esély, hogy dűlőre juttok és kiderül az igazság.
2012. máj. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hááát ez elég furi, mért azt nem kérdezted meg h mi volt az orvosnál pl? Mmint arra csak mondott valamit... Amúgymeg kérdezd meg: Mit csináltál kézen fogva egy plázában egy másik pasival?
2012. máj. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

"régebben sokat veszekedtünk mert nagyon féltékeny voltam, akkor semmi okom nem volt rá"


Akkor ezt magadnak csináltad. Elrontottad a kapcsolatot, és most már tényleg megcsal. Hozd helyre, vagy szakíts vele, de ne bántsd.


39F

2012. máj. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Persze, vádold csak meg, ahogy néhányan javasolják. Aztán ha a barátod tévedett, vagy hazudott, akkor csúnyán lapátra tesznek. Győződj meg magad a megcsalásról!
2012. máj. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Pedig le kéne ülnötök és megbeszélni a dolgokat.Ha már a beszéd sem megy,akkor nincs értelme a kapcsolatnak.
2012. máj. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!