Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a helyes? Ez a szerető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a helyes? Ez a szerető kategória lenne?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy megismerkedtem egy férfival,akiről kiderült,hogy felesége és gyereke van.nem ő mondta el nekem,véletlen tudtam meg,azzal együtt,hogy nem élnek jól,nem boldogok már.betudhatom annak,hogy azért nem mondta el,mert mondjuk már tervben van,hogy külön utakon járnak majd,vagy ilye hazug már az elején?

azóta is beszélünk,de nem úgy mint régen. ha így belemegyek akármibe is,olyan lesz,mintha szerető lennék?

nem vagyunk már gyerekek,mindketten elmúltunk már jócskán 20.nem tudom mit tegyek.


2012. máj. 26. 14:41
 1/2 Csegi89 ***** válasza:
Igen olyan lesz mintha a szeretője lennél. Azt pedig felejtsd el, hogy azért nem szólt a családjáról, mert már esetleg tervben lenne, hogy szétmennek,, ez egy emeletes nagy baromság! Véleményem szerint, ha tényleg komolyan gondolná veled, akkor szólt volna az elején a családjáról.
2012. máj. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"nem élnek jól,nem boldogok már"

Ne legyél már ilyen naiv! Hihetetlen, hogy ez a szerető felszedő duma már vagy 100 éves és még mindig működik!

Szexet akar és közben a családjával élni. Ha neked elég ez, akkor vágj bele, de vedd tudomásul, hogy SOHA nem fogja miattad elhagyni a gyerekét.

2012. nov. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!