Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam a barátom és most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátom és most hatalmas bűntudatom van. Félek ha elmondom neki, szakít velem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Csajos buli volt egy kisebb kocsmában és kellő ital mennyiség után összeismerkedtem egy sráccal és csókolóztunk...viszont nekem két hónapja barátom van és nagyon sajnálom hogy ezt tettem vele. Pár napja történt az eset nem hiszem hogy valaha kiderülne,egyszerűen csak a bűntudat emészt hisz ezt már sehogy se tehetem jóvá. Szeretnék vele őszinte lenni de félek hogy rámegy a kapcsolatunk.

18/L


2012. jún. 7. 21:41
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
75%
mond neki, hogy mivel vedelős ribikkel tele a város!!!keressen jobbat..
2012. jún. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
86%
Elrontottad, az a minimum, hogy elmondod. Aztán majd ennek tudatában eldönti, hogy mi lesz kettőtökkel. Joga van tudni.
2012. jún. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 Macs1209 ***** válasza:
100%

2 út van:

1. elmondod neki, és vállalod a következményeket

2. életed végéig titokban tartod (mivel ide kiírtad, ez nem valószínű, hogy összejön)

2012. jún. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
60%
Ha vége lesz a kapcsolatnak, ha nem, mondd el neki, mert emészteni fog a bűntudat, és úgyis rájön a barátod, hogy valami nem oké. Szerintem.
2012. jún. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
Mond el neki, ha már nem tudsz hűséges lenni, és majd ő eldönti, hogyan tovább.
2012. jún. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
56%
a te döntésed, de amiről nem tud, az nem fáj neki
2012. jún. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen sztorikban az a legszebb, hogy egy apróságot mindig kihagytok a számításból: mi van, ha egy ismerős látott titeket, és elmondta neki?

Elég, ha egy "barátnődnek" tetszik a pasid, elmondja neki, és bumm! Már szabad is a srác.

Lehetett ott közös ismerősötök, készülhetett bulifotó, vagy akármi.


Talán már csak arra vár a pasid, hogy van-e benned annyi gerinc, hogy elmondd, vagy már őszinteséget se várjon tőled?


Ha két hónapig nem bírod ki mellette hűségesen, akkor szerintem mondd el, ha szakítotok, hát ennyi volt. Ha szerelmes lennél bele, és sokat jelentene neked ez a kapcsolat, nincs annyi pia, aminek a hatására kockáztatnád.

2012. jún. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%
Meg is érdemled h elhagyjon. Egy hűtlen cafka vagy és ha valóban bűntudatod lenne akkor nem ide írkálnál hanem megmondanád neki. Remélhetőleg talál magának egy hűséges, szerető tűrsat.
2012. jún. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
16%

A Csókolózás megcsalás??hmm

nem mond el szerintem...

2012. jún. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
30%

Ne aggódj, minden nő ilyen aljas. Te annyival jobb vagy, hogy beismered és bűntudatod van! A több tagadná a halálig.

Gondold át a szitut: Ül a pasid a pub-ba és hallja mikor bejössz az ajtón, hogy mesélik a másik asztalnál. "Ne ezt a csajt is jól meghúztam múltkor..." mindegy mi volt, a pasik úgy is a dugással hencegnek...

2012. jún. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!