Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam a barátom és most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátom és most hatalmas bűntudatom van. Félek ha elmondom neki, szakít velem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Csajos buli volt egy kisebb kocsmában és kellő ital mennyiség után összeismerkedtem egy sráccal és csókolóztunk...viszont nekem két hónapja barátom van és nagyon sajnálom hogy ezt tettem vele. Pár napja történt az eset nem hiszem hogy valaha kiderülne,egyszerűen csak a bűntudat emészt hisz ezt már sehogy se tehetem jóvá. Szeretnék vele őszinte lenni de félek hogy rámegy a kapcsolatunk.

18/L


2012. jún. 7. 21:41
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
hú ez értelmes..
2012. jún. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
29. Nem. soha nem fordult elő. Még ha olyan volt is a szitu, gondoltam arra h nekem van valakim és nem tettem meg. Inkább szakítottam és összejöttem a másikkal. Mit nem lehet azon elhinni h nekem tényleg van lelkiismeretem??
2012. jún. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 Dögi ***** válasza:
100%
#28 Nem kell minden férfit és minden nőt 1 kalap alá tenni. Jó éjt !
2012. jún. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
hát már nem azért de ha neked pár kommentből az jön le h SENKI NEM CSAL MEG SENKIT akkor te vagy az értelmes
2012. jún. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:

Egyébként is nem hogy nem az egész emberiség az a pár ember aki ide ír.


"The stories and information posted here are artistic works of fiction and falsehood.Only a fool would take anything posted here as fact. Welcome to the Internet."

2012. jún. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:

ok akkor hülye vagyok

de szegény kérdezett valamit és mindenki itélkezik hogy mert ő soha

nyilván olyan ember válasza segített volna aki volt ilyen helyzetben

tehát tök jó hogy te nem csalod a párod(bár még midig erősnek tartom a megcsalást a csókra )ez most nem segít

irta hogy bűntudata van tehát tisztába van vele hogy nem jót tett de nem ez volt a kérdés.

2012. jún. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
én nem mondanám el!
2012. jún. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
megmondom miért nem mondanám el. nekem is volt egy csókom amiről nem tud,és ez akkor volt,mikor négy hónaposak voltunk. most négy éve járunk és megmondta,o utálja a megcsalást.azóta nem tortént meg,de ő maradt az enyém.
2012. jún. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 Diavolino44 ***** válasza:

5 evig voltam parkapcsolatba s nem csaltam meg a parom.

27F (de lassan az F helyett irhatnek UFO-tis :( )

2012. jún. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:

nem vagy ufo de ehhez nem tudsz érdemben hozzászólni :)

szerintem ne mond el

vagy már megtetted?

2012. jún. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!