Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam a barátom és most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátom és most hatalmas bűntudatom van. Félek ha elmondom neki, szakít velem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Csajos buli volt egy kisebb kocsmában és kellő ital mennyiség után összeismerkedtem egy sráccal és csókolóztunk...viszont nekem két hónapja barátom van és nagyon sajnálom hogy ezt tettem vele. Pár napja történt az eset nem hiszem hogy valaha kiderülne,egyszerűen csak a bűntudat emészt hisz ezt már sehogy se tehetem jóvá. Szeretnék vele őszinte lenni de félek hogy rámegy a kapcsolatunk.

18/L


2012. jún. 7. 21:41
1 2 3 4 5
 21/41 Diavolino44 ***** válasza:
Miért mindennapos lassan az ilyen kérdés..
2012. jún. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 Macs1209 ***** válasza:
Idáig is mindennapos volt a jelenség, csak nem írták ki.
2012. jún. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:

Ja lényegében az 2 út van amit 1209Macs mondott. Úgyse tudnád életed végéig titokban tartani, amúgy is egyre megterhelőbb lenne titokban tartani. De a jó oldala, hogy legalább van lelki ismereted.


Szóval mond el, már csak ez van hátra.^^

2012. jún. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 Dögi ***** válasza:
100%
#19 Én személyesen tudom állítani, hogy párkapcsolatban SOHA nem hibáztam, nem csaltam meg a barátnőmet, lehettem bármennyire részeg, de azért a lelkiismertem akkor is azt mondja hogy nem. Aki részegen nincs magánál, az igyon kakaót és ne whiskey-t. 22/F
2012. jún. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
AHA, tehát akkor lehetséges hogy én részegen is magamnál vagyok. Na jóó, már kezdtem azt hinni valami bajom van, hogy nem tudok úgy igazán ellazulni a piától, hogy teljesen megfeledkezek magamról.
2012. jún. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:

ok majd 10 év múlva megbeszéljük

30/L

2012. jún. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:

Beszélgessünk

38/N

2012. jún. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:

Milyen érdekes semki nem csal meg senkit és mégis a sok pasi akit megismerek mind nős,párja van aztán csak később derül ki aha értem

ez, itt a Föld nevű bolygó egyébként?

2012. jún. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
ok tehát soha tini korodban sem fordult elő hogy csókolóztál mással amikor barátod volt?
2012. jún. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
Jó tudni h mi 10-20an (talán ennyien sem) akik írjuk h van gerincünk és nem csaljuk a párunkat, az egész emberiséget jelentjük szémodra.
2012. jún. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!