Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 13L és 22F kapcsolatát büntetn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13L és 22F kapcsolatát büntetné a törvény ha nem fekszenek le egymással, mert a fiú tiszteletben tartja, hogy a lány még túl fiatal hozzá?

Figyelt kérdés
Nem rólam lenne szó,egyik ismerősöm küzd ezzel a problémával és szeretnék segíteni nekik.A fiú nem pedofil!!!
2012. aug. 23. 23:54
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Igazából itt nem a 9 év különbség lenne a baj, hanem hogy az egyik már felnőtt a másik még az általános iskolát sem járta ki.Így azért elég felháborító az eset.Mert ha mondjuk 30 a lány a fiú 39 akkor ok...De így remélem beverik a fiú arcát, a kicsi lánnyal meg el kellene beszélgetni anyuci, apucinak, hogy rakja rendbe a lelkivilágát és legyen saját stílusa,véleménye mert a mai fiatalokkal ez a baj,hogy csak majmolni tudják egymást és közbe nem veszik észre,hogy mennyire szánalmasak...
2012. aug. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Az én kisebbik lányom korban hasonló. Hát nem szeretném, hogy bármilyen szándékkal megkörnyékezze őt egy huszonéves. Abból a srácból sem lenne "férfi" többé, ha a szemem elé kerül!!!
2012. szept. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Válaszoló25 ***** válasza:

Bünteti. Én 26 leszek, s kinéznek 20-nak pasi létemre (164cm és 50kg), hozzám viszonyítva sok 13-14 éves néz ki pár évvel idősebbnek koránál. (és néha magasabb és húsosabb is). Abból is fakadhatnak gondok, hogy a lányok idősebbnek is mondják magukat.

A kérdésre, nekem is van olyan ismerősöm, akinek van egy 13 éves lánya. Az anyja (nem csak feltételezem, de remélem hülyeségből mondta, hogy elfogadna vőjeként) igaz, hogy én a 27.be leszek míg a lányka a 14. Életévet kezdi, s mégha inteligensebb a koránál, a közvetlen környezet nem fogja jó szemmel nézni. Furcsa-párként barátok fognak elfordulni tőlük, s nem hinném, hogy azt mondanak nekik, hogy sok boldogságot.

Hozzáteszem sok mai 14-15 éves középiskolás lánynak van majdnem 30 vagy afeletti pasija. Nem képzelődöm, amikor a középiskolát jártam az osztálytársnőimnél tapasztaltam. (igaz pasik jó része dolgozó, sokat kereső autóval rendelkező egyed volt).

Kérdező, ismeri e a leányzó kiszemelt "pasiját". Ha úgy gondolja beszélgessen el vele, s ha szimpatikus, akkor talán 1-2 év múlva talán lehet róla szó. (megjegyzem egy pasi kinézetésől már lerí mik a szándékai).

De ha nem akarnak gyámügyi gondokat meg kell várni a leány 14. születésnapját, mert a szülőt is előveszik kiskorú veszélyeztetése miatt (tudom a szülő nem foghatja minden percben a gyereke kezét, de a nem tudás nem mentesít a felelősségvállalás alól)

2013. jan. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!