Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó képű, de elég bunkó pasi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó képű, de elég bunkó pasi, vagy rendes, kedves, megbízható, de nem túl jó külsejű?

Figyelt kérdés
33 évesen eddig mindig jól beválasztottam. Sajnos. :( Jelenlegi párom én szeretem, 1.5 éve együtt vagyunk, "közös" jövőt tervezünk, baba téma stb. Csak hogy nekem abszolút kezd nem szimpatikus lenni a stilusa, a hozzám állása, hogy szinte csak tárgyként kezel, hogy legyen végre gyereke,mivel már ő is 38 éves, és hiba engem sürgetne az idő nő létemre, sokszor érzem azt, nem úgy szeret ahogy az a nagy könyvben meg volna írva. De Őt megszoktam,jóképű, bár a stilusát nem tudom elviselni, nagyon sokszor bunkó. Ellenben van egy másik férfi, aki kedves, minta férjnek való,intelligens, humoros,csak hát elég csúnyácska ,illetve nem az esetem külsőleg,de a csillagokat lehozná értem. Ti mit tennétek? Tudom,kicsit gáz a szitu, ezért kérek tanácsokat... Mert sajna eddig bebizonyosodtak utólag a rossz döntéseim.
2012. szept. 22. 16:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nekem a második típusú férfi kellene, a külső nem minden, a kérdés hosszú távon együtt tudsz e élni egy olyan emberrel, aki helyes, de a személyisége nem olyan amit te kedvelsz?
2012. szept. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
a külső nem jelelnt semmti se.. a tetttek azok már inkább :)
2012. szept. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
a te életed... ha ebben nem tudsz dönteni akkor miben igen?
2012. szept. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ez egy tipikus női dilemma. Alfa&béta hím. Az alfa a szórakozás a béta a jövő és a legtöbb nő a kettő között őrlődik.... sok esetben egyszerre, mint azt ezen az oldalon is észre lehet venni.

Mindenképpen azt válaszd akivel el tudsz képzelni egy közös jövőt. Egy tuskó mellett megöregedni elég nagy hiba.

2012. szept. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát ez, az, hogy lassan azt gondolom,semmiben nem tudok JÓL dönteni,ill.az eddigiek azt bizonyítják,hogy elég rosszul alakítom az életem... :(
2012. szept. 22. 16:26
 6/12 anonim ***** válasza:

#4 voltam javítok: A béta az aki leül a gyerekkel tanulni, segít a házimunkában, el megy bevásárolni.... nevezhetjük hűségesnek/odaadónak/papucsnak.


A tárgyias jelenlegi párod...hmm... nővéremnek volt egy ilyen kapcsolata. Nem ő kellett neki, hanem a gyerek. Mert ez már presztizs kérdés volt. Most egy gyönyörű 4 éves kisfiú egyedülálló anyja...


Még annyit azért hozzá fűznék, hogy a csúnyácska pasival csak akkor érdemes kezdeni, ha érzel vagy tudnál érezni iránta valamit

2012. szept. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Skydive ***** válasza:
Ha a váltás gondolata felmerül benned, és ennyire bizonytalan vagy a gyermekvállalással kapcsolatban akkor hiba lenne a mostani párodnak szülni csak azért, hogy legyen. Milyen életed lenne utána? És a gyereknek? Válás lenne a vége, vagy egy rémes élet egy bunkó oldalán. A gyereknek egyik sem jó. Ezt gondolom nem akarnád neki. A másik férfiről nem mondok semmit. Neked kell tudni, hogy a külső mennyire ellenszenves. De apának valószínűbb, hogy jobb lenne.
2012. szept. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A jelenlegi is házias,nincs azzal gond,megcsinál mindent...csak engem nem néz semmibe,a szeretetét soha egy öleléssel nem mutatta ki még.Max. van mellette egy nő,aki még esetleg jól is néz ki,és jöhet a gyerek,mert imádja Őket.A kérdéses csúnyácska pasi,pedig egy álom...emberileg.A 10 éves fiát egyedül neveli 5 éve, és szeretne is még gyereket... Szóval adott lehetne a szitu,csak az a fránya külsőségek ne számítanának egy picit sem...
2012. szept. 22. 16:36
 9/12 anonim ***** válasza:

Nah most tutira lepontoznak. Előre bocsájtom, hogy bár az erkölcsőrök lázadnak, a világ sajnos nem egy rózsaszínű vattacukor. Ez már csak így megy...


"Csald meg a párod"! Próbáld ki mit nyújthat a ketteske. Ha a szikra meg van a döntés már könnyű... Az elhatározás a nehéz, hogy változtass a jelenlegi életeden. Te szerintem már amúgy is többet kacérkodtál ezzel a gondolattal, mint amennyit kellett volna! Ha már idáig el jutottál nem fogsz bele törődni a mostani pasid viselkedésébe, ami súrlódásokhoz fog vezetni köztetek.


Igaz, nem ismerem a párodat...

2012. szept. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én a helyedben lennék felcsinálnám magam a jóképűvel és utána dobnám a másikra, oszt a gyerek is jóképű lesz, meg a párod is rendes lesz. De én csak egy pisis kis 1. éves egyetemista vagyok szal úgy kezeld ezt a kommentet :DDD
2012. szept. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!