Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék? Már lassan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Már lassan beleőrülök.

Figyelt kérdés
Már 2 éve együtt vagyunk bnőmmel és már hónapok óta vita köztünk az h én ne szeressem túlságosan őt, meg csak magamat adjam. A másik ilyen probléma, hogy ő csak heti egyszer kivánja a szexet, és ennél kicsit többre vágyok. Jó nem azt mondom, hogy minden nap 5-szőr, de sztem ha két ember szereti egymást akkor megy a heti 3-4-szeri összebújás is. Olyan minthogyha spórolna ezzel is. Mindig azt mondja amikor kezdeményezek, hogy most nincs kedve meg stb. De ez enmgem ugy idegesít, hogy tudom hogy van egy barátnőm és nem csókolhatom már meg lassan sehogyse mert már neki az is soknak számít, ha kettesben fekszünk az ágyon és ha egy nyelves csók már 3 mp-nél tovább tart, olyankor mindig leállít.:( Mi tévő legyek? Mondtam már neki azt is hogy akkor hanyagoljuk a kettőnk közti együtlétet hátha az megoldaná a problémát, de azt mondta h ne. Segítsetek.
2009. aug. 3. 10:17
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
,,ne szeresd őt túlságosan,, azt jelenti hogy ne adjak neki olyan sokszor csókot egy nap, csak annyi szeretetet adjak neki amennyit én tudok szol csak magamat adjam neki(én ugy adom magamat ha dédelgetem kétyezetetem) szol ezt jelenti:S Mondjuk én ilyenre még álmomba sem gondoltam hogy egy lány ilyet is mondhat a barátjának, hogy héé ne szeress már engem annyira...:S
2009. aug. 5. 10:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!