Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy intelligens és viszonylag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy intelligens és viszonylag jóképű huszonéves srác mit ér a lányok szemében, ha amúgy visszahúzódó, nem épp vagyonos, nem szeret társaságba járni és nem túl kommunikatív fajta?

Figyelt kérdés
Neten ismerkedem, sok randim volt már, mert viszonylag fotogén vagyok és jól fogalmazok a levelekben, de nem jön össze a barátnő, a mai lányoknak igen magasak az igényeik, én pedig első találkán képtelen vagyok úgy beszélni, megnyilvánulni és kibontakozni, mintha már évek óta a párom lenne a kiszemelt hölgy. A 16-20 éves korosztályban talán ez még nem is volna baj, de én idősebb vagyok.

2012. nov. 1. 23:47
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nem írt vissza a kedves 79%-os lány. :(
2012. nov. 3. 16:48
 12/15 anonim ***** válasza:
Ha tényleg jóképű lennél (élőben is), akkor tovább jutnál egy randinál.
2012. nov. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
megdugni is a szókincseddel akarod? :D
2012. nov. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

13-as: Ne itt trollkodjál!


Kérdező! Ezt nagyon sajnálom, pedig te megtetted, amit meg kellett. De még bízhatunk benne, hogy talán nem ért rá, és azért nem tudott neked írni a hölgy.

2012. nov. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Pedig ritka egy kincs vagy. :)

Szerintem se a 16-20 év közötti lányoknál próbálkozz. Ők nem igazán tudják ezt hova tenni, értékelni. :)

24/L

2017. ápr. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!