Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen kétségbe vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen kétségbe vagyok esve, tanács (részletek len)?

Figyelt kérdés
szóval nálunk hamarabb volt az ajándékozás és.. barátom közel 80 000 FT os telefont vett nekem karácsonyra, nekem meg nincs ennyi pénzem hogy viszonozhassam , én egy 6000-7000 Ft os parfümöt meg még pár apróságot vettem neki, sírva fakadtam mikor elém rakta az ajándékot, nem tudok a szemébe nézni ... tanács, mit csináljak ?

2012. dec. 17. 15:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
te?semmit,igazából ezért kell megbeszélni,hogy mi a max érték...
2012. dec. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
de most akkor is annyira kényelmetlenül érzem magam..
2012. dec. 17. 15:46
 3/20 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy szarul érzed magad, mert te hasonló értéket nem engedhetsz meg magadnak és feszélyez így a dolog. Ennyi. Ezt meg kell beszélni, mert később is problémát okozhat. Viszont, ha ő egy értelmes ember, akkor tisztában van a lehetőségeiddel és nem is várja el, hogy erődön felül ajándékozz.
2012. dec. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Figyelj, szerintem ő nem azért vett neked telót, hogy cserébe te meg 3D-s tévét vegyél neki minimum kalkuló... biztos, hogy örülni fog neki! Ha meg nem, akkor annyit is ér emberileg.
2012. dec. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 omba ***** válasza:
100%

Ne má'!

Te ennyit engedhettél meg magadnak, ő meg annyit. Egál.

2012. dec. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehet hogy előfizetéssel vette akcióban 10.000 ftért...karácsony előtt tele van ilyen akciókkal minden szolgáltató..nem kell idegeskedni

2012. dec. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
100 % hogy nem előfizetéssel vette, ugyanis nincs bejelentett munkahelye és még diák is szóval nem vehet előfizetésre...
2012. dec. 17. 15:56
 8/20 anonim ***** válasza:
Ezen ne , hogy parázz! Te meg a világ -számára- legszebb, legfontosabb pi-áját adod neki.( Egy ilyen ocskasággal akarja csak kiszurni a szemed:-)))
2012. dec. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Diakkent is lehet elofizest venni, sot vannak direkt diakoknak szolo elfizus dijcsomagok is.


De amugy meg mit parazol? Lehet h honapok ota erre gyujtott es ugy gondolta h ennek fogsz a legjobban orulni. Orulj neki es kesz. Nemhiszem h azt varta, h te is hasonlo ertekben veszel neki..


En pl tavaly kozel 150000huf osszertekben vettem a paromnak ajandekot (wellnesshetvege, kindle, digit kepkeret, egyebek), tole pedig egy 40k-s orat kaptam. De tokeletesen boldogok voltunk mindketten azzal amit kaptunk es azzal amit adtunk.

2012. dec. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Nincs bejelentett munkahelyem, diák sem vagyok, de még csak valós lakcímem sincs, sőt bankkártyám és bankszámlám sincs ... mégis van 3 előfizetésem ... nyugodtan meg lehet oldani, hogy akciósan vegyen egyet.
2012. dec. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!