Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen kétségbe vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen kétségbe vagyok esve, tanács (részletek len)?

Figyelt kérdés
szóval nálunk hamarabb volt az ajándékozás és.. barátom közel 80 000 FT os telefont vett nekem karácsonyra, nekem meg nincs ennyi pénzem hogy viszonozhassam , én egy 6000-7000 Ft os parfümöt meg még pár apróságot vettem neki, sírva fakadtam mikor elém rakta az ajándékot, nem tudok a szemébe nézni ... tanács, mit csináljak ?

2012. dec. 17. 15:44
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
En pl tudom hogy baratnom mar honapok ota keszul az ajandekozasra...nemtom ez ido alatt mennyi penzt rakott felre es mit vesz-vett karacsonyra de en allandoan sulykolom a fejebe h ne koltekezzen ram (oszinten meg azt sem bannam ha nem venne semmit,csak legyen boldog)na en kineztem egy speci 35e mckinnley bringaskesztyut-mert cangaval jar dolgozni es csak ilyen piaci kesztyui vannak amibol ha kettot felhuz akkor sem er semmit-ez szerintem egy talalo szivbol jovo ajandek-csak ez szamit!! A karacsony a szeretet unnepe nem a minnel dragabb ajandekoke...
2012. dec. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

"na en kineztem egy speci 35e mckinnley bringaskesztyut"

"A karacsony a szeretet unnepe nem a minnel dragabb ajandekoke"


Ez a ket gondolat hogy fer meg egymas mellett?! ha tenyleg nem a minel dragabb ajandek a lenyeg, akkor miert nem veszel neki egy kozepkategorias kesztyut 4-8k HUF-ert?

2012. dec. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Mert olyan kesztyuje mar van es lefagynak benne az ujjai,igyhat en veszek neki most egyet de rendeset-es lehet 35e sok egy kesztyuert,de nem sok egy ajandekert miutan tudjuk h masok 80000-es telefonokat kapnak,szerintem igy fer ossze a ket gondolat.
2012. dec. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Es nem akarok kotekedni-de mennyivel is tobb a 35e a 8k forinttol? Nem vagyok MO-i,nemtom a pontos arfolyamot...
2012. dec. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

" Es nem akarok kotekedni-de mennyivel is tobb a 35e a 8k forinttol? Nem vagyok MO-i,nemtom a pontos arfolyamot..."


Az h nem vagy Mo-i, az mit befolyasol?

35khuf=120€=160$

8k huf=27€=37$


akarmilyen penznemben is szamolod, az egyik az 3.5x-e a masiknak..


S bar nem ertek hozza, gondolom egy 35k-s kesztyunel is inkabb a markanevet kell megfizetni, semmint mast, amit a 8k-s kesztyu is tud.


Nem azt mondom, h vegyel inkabb tescosat 600 forintert, de a 35k az hatalmas nagy tulzas szerintem, hisz ez "csak" egy kesztyu.

2012. dec. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Azt valtoztatja hogy a 35e az nalunk nem 35 ezer forint hanem 35 euro...
2012. dec. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nálunk is hasonló a helyzet. Én sokkal kevesebbet keresek, mint a párom. Ő megengedheti magának, hogy vegyen nekem arany nyakláncot (azt vett), de én nem tudok ennyit költeni rá. Kértem is, hogy ne költsön rám sokat, vegyen valami finom csokit inkább, de ő örömet akart nekem szerezni. Persze én is szeretnék neki, ezért próbáltam kevésből személyre szóló ajándékokat venni neki. Mivel borászkodik hobbi szinten, kap egy fából faragott dugóhúzót, ami ilyen üveg lezáró is egyben. Kap egy különleges bort, egy gravírozott üvegben. Sajnos ennyi fér bele keretbe, de ez van. Ő négyszer annyit keres, mint én, de ezzel ő is tisztában van, nem is vár el semmi extrát tőlem. Ne görcsölj rá, biztos a párod is tudja, hogy nálad mennyi a keret, egyszerűen csak örömet szeretett volna szerezni. Örülj neki, én ezt tanácsolom.
2012. dec. 18. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Ez nem nagy gond!Ugyan ez van nálunk is!!4 éve vagyunk együtt a párom még tanul!!Én mindent megveszek neki amit csak tudok és nem azért mert viszonzást várok tőle hanem mert szeretem és tudom hogy szüksége van rá,vagy örül neki!Ő is szokta mondani,hogy ne csináljam mert nem tudja viszonozni,de mindig elmagyarázom neki ,hogy nekem már az viszonzás mikor látom,hogy örül neki!
2012. dec. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

A barátommal én is így vagyok, hogy veszi nekem a drága (vagy nem drága, de akkor is vesz nekem) dolgokat, és én nem tudom viszonozni. Eleinte rosszul esett, de ő azt mondta, hogy nem vár viszonzást, mivel tudja, hogy nincs munkahelyem, mivel diák vagyok. Ő 22 éves dolgozó ember, neki persze, hogy van mit költeni. 18 éves leszek nemsoká, nyári munkára megyek, de év közben nem dolgozhatok, úgyhogy nekem sincs sok pénzem..

Beszéld meg vele, szerintem ő is hasonlóan gondolkodik.


Meg ha esetleg neked van munkád, de nem keresel annyit, mint ő, akkor sem kell kétségbeesni, mert ő is látja ezt, hogy neked nem telik a húdedrága ajándékokra. (:

2012. dec. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Beszéld meg vele a dolgot. Ne legyen feszültség a kapcsolatban, mert nem vezet jóra. Ha értelmes, eleve nem is fog tőled drága ajándékot elvárni.


Az a baj, hogy most az ő drága ajándéka miatt sokkos helyzetben vagy, és ezért nincs ötleted arra, hogy mit adj neki. Gondold végig, hogy mit szeret, mi érdekli. Próbáld meg egy kicsit az ő helyzetébe képzelni magad. Minek tudna örülni? Van hobbija? Szeret kirándulni?

Egy izgalmas szexnél nem is kell jobb ajándék egy igazi férfinak. ;-)

2012. dec. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!