Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne egy kicsit elvont kérdésem! Ha van egy fiú társaság aki fűvezik, miért fogadják nagy örömmel ha egy lány is beszáll?

Figyelt kérdés
Múltkor elmentem a barátnömmel egy tàrsasàgba,baràtnöm néha elsziv egy olyan cigit.De mikor mondta nekik,hogy most ő is beszáll és elszivja velük a cigit.Olyan nagy örömmel fogadták a fiúk, vigyáztak rá mibdig kérdezgették jól van e hogy érzi magát,biztos ,hogy akarja ezt? árt a szépségének,nem akarjàk,hogy baja legyen, egy szóval pátyolgatták..De miért ilyen nagy dolog számukra ha egy lány is besziv velük??
2013. márc. 4. 23:51
 1/8 anonim ***** válasza:
mert a legtöbb lány nem szív
2013. márc. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert az ő is azt csinálja és "üdv a klubban". Ráadásul csaj. Mit vársz? Még jó, hogy csípik őt.
2013. márc. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Főleg ha kezdő, akkor még jót is szórakoznak a reakcióin, mint velem tették, mikor azt hittem elájulok :D
2013. márc. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért mert jó egy beszívott csajba beledurrantani
2013. márc. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Egyszerűen ezt tényleg nem értem..:-D Igaz,hogy ez leginkább a fiúk szokása..De szerintem manapsàg jó pàr làny fűvezik..
2013. márc. 4. 23:57
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert így könnyebb gangbanget haluzni :)
2013. márc. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

tény és való hogy drog hatás alatt az emberben nagyon aok gátlás oldódik. Sajnos én is tapasztaltam tini koromban

mondjuk votlak pozitiv emlékeim is a füvezésröl de nem fogok ötleteket adni itt... már megbántam, hogy kiprobáltam és hosszútávon mindenkit megöl :S

2013. márc. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sokkal viccesebb amikor a lány is kér egy tűt :D.
2013. márc. 5. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!