Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, hogyan viszonyulnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogyan viszonyulnak az értelmiségi hungarista srácokhoz?

Figyelt kérdés

Művelt olykor komoly, de tobbnyíre bohém.

Jelzem nem pártkeresek,csak szimplán érdeklődöm.


2013. ápr. 10. 03:37
1 2
 1/18 Buborék Fejü ***** válasza:
71%

Egy szó: hányinger

Na most, hogy tudod, mehetsz aludni.

2013. ápr. 10. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%
Az írásodból ítélve te aztán nem vagy művelt. Max annyira, mint a kert.
2013. ápr. 10. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Buborék Fejü ***** válasza:
100%

Azt mondja bohém... :D

Full tapír vagy te fiam, nem bohém!

2013. ápr. 10. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Az, hogy a javító szerkezet gyakran nem funkcionál és kicserélo a helyes szavakat az nem az én értelmi szinvonalam mutatja.

Amíg nem ismersz ne ítélj nem vagyok rasszista,csak realista.

Nem azt nezem , hogy milyen a szine , hanem, hogy milyen ember.Akad olyan roma akit elfogadok,pont ismerek is 1et akinek az anyukája az,de az apja magyar...

Nos,a tobbi nem ilyen tapasztalattal ajándékozott meg :)

2013. ápr. 10. 03:56
 5/18 anonim ***** válasza:
67%

Éljen a magyar gárda.

Na de most fogd szépen magad és az értelmező kéziszótárad és menj a spanokkal sörözni!

2013. ápr. 10. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Mind puhapö cs gyö kér, legtöbbször közük sincs a hazaszeretethez.
2013. ápr. 10. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
88%
"értelmiségi hungarista" :))
2013. ápr. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Ha nem az a rasszista, mocskos cigányozó vagy, mint amilyennek én ismertem meg az ilyeneket, akkor teljesen semleges. Nem a hungaristaságodba fogok beleszeretni, hanem belég.

Sajnos egyszer szerelmes lettem egy ilyen srácba, rengeteget beszélgettünk, nagyon édes volt, és egyben határozott személyiség is. Ez nagyon megfogott benne. Szerencsére végül semmi nem lett belőle (túl félénk vagyok és mindig visszautasítottam, amikor randira hívott- igen, az én hibám, tudom), de amikor vége lett az egésznek, akkor láttam meg az igazi valóját: állandóan fröcsög és gyűlölködik, iszonyatosan rasszista és ezt mindenhol ki is nyilvánítja.

Nem tudom, hogy ezt addig miért nem láttam, de nekem sajnos a hungaristákról mindig ez jut eszembe most már, pedig nem ez kéne...

18/N

2013. ápr. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Kérdésed és a névválasztásod nincs szinkronban!
2013. ápr. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

mivel én is hungarista vagyok, ezért jó pont :)

most lehet anyázni, meg rasszistázni, de már rég nem a magyar a többség az országunkban...

2013. ápr. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!