Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjam a páromnak, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a páromnak, hogy a tesóm gyilkosság miatt börtönben ült és most magunkhoz akarom fogadni? Elég brutális gyilkosságot követett el de az utcára mégsem tehetem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. máj. 10. 14:49
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%
El kell mondanod, mert joga van tudnia róla. Az már más kérdés, hogy nagy valószínűséggel nem fogja engedni, hogy odaköltöztesd... De ha szereted a párod, muszáj közölnöd vele.
2013. máj. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%

Erről joga van tudni. És nem egyedül neked kéne eldöntened, hanem neki is hagyni kéne beleszólási jogot.

Ha az én párom tenne ilyet és utóbb kiderülne, megbocsájthatatlan lenne és szakítanék.

2013. máj. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
Mond el neki mindenféleképp!
2013. máj. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
Mondd el, persze! Még akkor is, ha a ház a saját neveden van, és a párodnak "jogilag" nincs beleszólása, hogy ki a szíves lakáshasználó... Ha meg a párodé a lakás, akkor ne is csodálkozz, ha azt mondja: "Na takarodj Vele együtt, ha ezt akarod..."
2013. máj. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
Nem árt ha tud róla, hogy kivel lakik egy fedél alatt.
2013. máj. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
A bizalom a legfontosabb a kapcsolatban. Ha megosztod vele ezt, akkor megmutatod hogy mennyire szereted és bízol benne. Én a helyébe kicsit azért féltenélek, de felnéznék rád, mert szép dolog amit teszel
2013. máj. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:

Durva lenne, ha nem mondanád el neki. Úgy hogy igen.

De ne lepődj meg, ha nem megy bele.

2013. máj. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
90%

Attól függ,hogyan,mivel követte el?

Véletlenül volt vagy direkt?Brutális gyilkosság volt?

Szerintem mond meg neki,mert ebből baja is lehet,én nem akarnék ilyennel együtt lakni,ha szándékos volt és brutális,ki tudja mikor követ el újra hasonlót,nekem erre nincsen szükségem.

2013. máj. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
Amúgy már eldöntöttem, ha nem engedi, hogy odaköltözzön hozzánk akkor én hagyom el a páromat. A tesóm az mindig a tesóm marad akármit is követett el.
2013. máj. 10. 14:59
 10/41 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem ilyen egyszerű,gyilkosság az ha szándékos arra nincsen mentség.

Ne csodálkozz ha nem akarja majd,ez olyan,hogy azt mondanám ha lenne:,,Figyelj édes van egy rokonom ide kellene költözzön hozzánk,most szabadult a sittről nemi erőszakért ült,de nyugi".

Szerinted??

A csaj mit lépne,repdesne az örömtől?

2013. máj. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!