Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon furcsa és ritka dolog,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon furcsa és ritka dolog, hogy 26 éves érett csinos nőként a csendes határozatlan kisfiúkat szeretem? Léteznek ilyen fiúk még?

Figyelt kérdés
Minden nő olyan férfire vágyik, aki erős, határozott domináns. Na most én ennek az ellenkezőjét szeretem. Ismerőseim azt mondják, hogy furi vagy, nem vagyok normális és nő se vagyok. Valóban ilyen fura lennék? Viszont ilyen fiúkat sehol nem találok.
2013. máj. 28. 11:54
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:

8-as

Nagyon sok ilyen pasival találkozok valóban. Csak az a baj, hogy ezek a fiúk mégse ilyenek, csak mondják magukat, de ha valamit nem akarnak, akkor hisztiznek és hirtelen határozattak lesznek és nem bólogatnak, hanem ellenkeznek

2013. máj. 28. 12:07
 12/35 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok! Leszámítva, hogy nem vagyok csendes, visszahúzódó, inkább társaságközéppontja dumagép, de a kisfiús dolog megvan, mármint külsőre... ;)

Ha most rám akarsz ugrani és letépni a gatyám csak írj privit! xD

Amúgy az ilyen arcok a legnagyobb vadállatok a magánéletben én így tapasztaltam ismerősök beszámolóiból...

F/19

2013. máj. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
mindenkiből elöjön egyszer-kétszer az állat. olyan ember nincs, aki mindent benyel. ha valami olyat teszel, ami ellenkezést vált ki, akkor ellenkezni fog. a kérdés csak az, hogy kinél hol a határ?
2013. máj. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
Te am nem pasit akarsz, hanem egy szolgát, aki arra megy amerre fütyülsz, és megdug ha viszket a puncid. Gondolom vannak domina hajlamaid is.:D
2013. máj. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:

ja azt kifelejtettem, hogy ÉN IS ILYEN VAGYOK! GYERE HOZZÁM FELESÉGÜL! :D


és az utánam következő X+1 hozzászóló is pont ilyen.

2013. máj. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
Na de most eleve, ha azt akarod, hogy egy ilyen pasi kezdeményezzen nálad, akkor az már veszett ügy.
2013. máj. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
Mert egy kisfiú mit csinál, ha nem kap meg valamit? Hisztizik. Akkor mi ebben a meglepő?
2013. máj. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:

jöhetsz hozzám. én az idősebbeket szeretem.. 15/ F :)

győr-moson-sopron

2013. máj. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:

Kitalálhatunk valamit, de ezt még anyukámmal meg kell beszélnem!

F/12

2013. máj. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
Írd ki családi kapcsolatokba. Szerintem sokan felajánlanák a férjüket...
2013. máj. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!