Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon furcsa és ritka dolog,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon furcsa és ritka dolog, hogy 26 éves érett csinos nőként a csendes határozatlan kisfiúkat szeretem? Léteznek ilyen fiúk még?

Figyelt kérdés
Minden nő olyan férfire vágyik, aki erős, határozott domináns. Na most én ennek az ellenkezőjét szeretem. Ismerőseim azt mondják, hogy furi vagy, nem vagyok normális és nő se vagyok. Valóban ilyen fura lennék? Viszont ilyen fiúkat sehol nem találok.
2013. máj. 28. 11:54
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Hiába minden remény,

PM-re nem jön vélemény! :(

29 F

2013. máj. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

rlam elég gyakran mondják, hogy kisfiús vagyok, mégis az ilyen nőket szeretem! :D

ha van kedved beszélgetni kérdező irj privit!

2013. máj. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy ennyire vágysz az irányításra vagy az uralomra. Nem mondom, hogy nem normális dolog, de nem feltétlenül egészséges és nem fogja megkönnyíteni az életedet valószínűleg (bár ezt te is érzékeled, úgy tűnik). Szerintem próbálj meg utánajárni, belegondolni, hogy mitől lehet, hátha a felismerés változást szül. Szóval, miért is szereted az ilyen kisfiús kisfiúkat?

Én pl. szívesen játszanék egy ilyen lánnyal dominásat alkalmanként, de párkapcsolatban az egészségesebb dolgokat szeretem.

2013. máj. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Olyan mintha olyat keresnél aki felett anyáskodhatnál. Mert az sem jó ha valaki már túl esetlenke, azért akárhogy is van egy férfi az legyen férfi, ne pedig egy nyuszi kislány.

De biztos találni fogsz ilyet mert ilyen rengeteg van........ezaz oldal pl. roskadásig van vele :)

De soha ne úgy indulj el ilyet keresni hogy márpedig neked ilyen kell, adj esélyt a másiknak és ismerd meg mielőtt bármilyen képet leírsz róla magadban.

2013. máj. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
ha akarsz meglovagolhatsz.
2013. máj. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!