Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon furcsa és ritka dolog,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon furcsa és ritka dolog, hogy 26 éves érett csinos nőként a csendes határozatlan kisfiúkat szeretem? Léteznek ilyen fiúk még?

Figyelt kérdés
Minden nő olyan férfire vágyik, aki erős, határozott domináns. Na most én ennek az ellenkezőjét szeretem. Ismerőseim azt mondják, hogy furi vagy, nem vagyok normális és nő se vagyok. Valóban ilyen fura lennék? Viszont ilyen fiúkat sehol nem találok.
2013. máj. 28. 11:54
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
20 éves szűz fiú vagyok, még csak nem is csókolóztam... Nem vagyok csúnya, sőőőt, de egyszerűen nem tudom. Nem megy a kezdeményezés. Vagy egyszerűen beijedek. Utálom is a természetem... Szóval pont olyan nőre lenne szükségem, mint te vagy, csak hát... Túl szép, hogy igaz legyen.:D
2013. máj. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:

hűha :DD ilyet még nem láttam :D én már egyre határozottabb vagyok, de am ha kezdeményezel tuti találsz olyat, de még nem hiszem el hogy egy ilyenre fel is izgulsz.

biztos mert apukád is hasonló volt és azért ez a férfi mintád ami nem éppen hiteles (Csernus szerint)

2013. máj. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:

jah amúgy meg:


Privat mails are coming.... :DDD

2013. máj. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:

22-es

Ilyen pasival eddig csak egyszer találkoztam....sajnos, többi megjátszott határozatlan volt. És igen nagyon felizgultam, hogy irányítottam.

2013. máj. 28. 12:39
 25/35 anonim ***** válasza:
Kérdező 21. válaszoló vagyok.:D Lehet ez már neked túl határozott xd:D de én ezek után tényleg téged akarlak.:D
2013. máj. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
én nem akarom őt. neki kell felszednie engem, hiszen én határozatlan és kisfiús vagyok :P
2013. máj. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
Na ilyen nőt se láttam még, pedig jó lehet :)) végül is nem beteges, szóval normális :)
2013. máj. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 kolosszus22 ***** válasza:

Csendesnek mondanám magam, nem vagyok egy dumagép, talán olykor félénk is, de azért az élet legtöbb területén nem vagyok határozatlan és kapcsolatban sem vállalom a "papucs" szerepét.

26F

2013. máj. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 kolosszus22 ***** válasza:
0%

Előző vagyok: Érdekelne, hogy tulajdonképpen mit is keresel egy férfiban és mi számít neked határozatlan kisfiúnak!? Soha ne mondjon neked ellent, maximálisan irányításod alatt legyen!? Esetleg külsőre is legyen kisfiús?

Egyébként mint írták előttem is, ilyen férfi nem fog megtalálni, mert az ilyen soha nem kezdeményez és közeledik, ilyet neked kell találnod.

2013. máj. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Ha nem gáz néha egy-egy önálló gondolat, akkor jó az ilyen nő...
2013. máj. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!