Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párommal össze akarunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal össze akarunk költözni. De ő nem akar anyámhoz költözni én meg nem akarok albérletbe menni. Mi lenne a megoldás?

Figyelt kérdés
Segítsetek! Fontos!!! Köszönön!
2013. jún. 13. 21:48
1 2 3 4 5 6 7
 11/67 anonim ***** válasza:
100%

Én sem költöznék az anyósomhoz, de össze a saját szüleimhez sem...

Nem láttam még olyat hogy jól sült el..persze muszájból elviselték, de az a rengeteg konfliktus ami mögötte volt.


A muszáj ugye nagy úr...



De az az ok kivágná nálam, hogy mert nemtalálkozhatsz velük minden nap.... Egyrészt ha közel laktok, akkor megoldható, másrészt, ha összeköltöztök, akkor a párodnak kell lennie az elsőnek, nem anyunak és apunak, mert ő lesz az új saládod, vagy nem kell összeköltözni...


A megoldás az, hogy kompromisszumot köttök (az én véleményemet nyugodtan félretéve:P), ahogy mind a kettőtöknek megfelel, ha erre nem vagytok képesek, akkor vagy hamar vége lesz a kapcsolatnak, vagy még x. év múlva is egymás fejéhez vágjátok a mostani döntést. Ha egy ebben nem tudtok közös döntésre jutni, akkor később, amikor komolyabb dgokról is kell dönteni mi lesz?

2013. jún. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/67 anonim ***** válasza:
96%
A párodnak van igaza. Anyóssal soha...
2013. jún. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/67 A kérdező kommentje:
Egy albérletben úgyis csak unnám magam a családommal viszont nem. 120000 forintból nem lehet rezsit fizetni és még élni is.
2013. jún. 13. 22:02
 14/67 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?



Ha a proddql nem tudod magad lekötni, akkor ott nagy baj van....

2013. jún. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/67 anonim ***** válasza:
100%
Pároddal...
2013. jún. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/67 anonim ***** válasza:
100%
Mivel az a bajod hogy nem találkozhatsz velük minden nap, még nem vagy érett a költözésre, még nem tudtál leválni.
2013. jún. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/67 anonim ***** válasza:
100%
Ő viszont a te családoddal nem akarja magát szórakoztatni. Ez is érthető szempont.
2013. jún. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/67 A kérdező kommentje:
24éves vagyok. Az a baj, hogy ha albérletbe megyünk akkor másik városba kellene költözzünk.
2013. jún. 13. 22:06
 19/67 anonim ***** válasza:
100%
Akkor maradjatok külön. Elég szomorú, hogy még össze sem vagytok költözve, már unod a párod.
2013. jún. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/67 anonim ***** válasza:
100%

"Egy albérletben úgyis csak unnám magam a családommal viszont nem."

Elég önző hozzáállás. Mi lenne, ha a párod meg azt mondaná, költözz te az ő anyukájához?

Egyébként az neked egyáltalán nem számít, hogy a párod meg akkor nem érezné jól magát, ha a családodhoz költöznétek?


Hacsak nem kamu a kérdés, mert elég lesgyanús. :)

2013. jún. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!