Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párommal össze akarunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal össze akarunk költözni. De ő nem akar anyámhoz költözni én meg nem akarok albérletbe menni. Mi lenne a megoldás?

Figyelt kérdés
Segítsetek! Fontos!!! Köszönön!
2013. jún. 13. 21:48
1 2 3 4 5 6 7
 51/67 anonim ***** válasza:
47%
"Egyellőre" Na meg is van a program, tanít neked egy kis nyelvtant :)
2013. jún. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/67 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked minden 2. napod szabad és egy helyen dolgoztok, akkor neki is szabad minden 2. nap, nem?

Kicsit fura, hogy nincs időtök egymásra, de ha mégis akkor unatkoztok együtt.

2013. jún. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/67 anonim ***** válasza:
100%
oh... még valami (a sok közül, amit ide lehetne írni)... ha a szülőkre támaszkodsz, és velük akarsz élni, azt jelenti, hogy a férfi nem érezheti férfinek magát... mert nem őt tartod annak a személynek, akivel egymásra támaszkodtok... ebből kifolyólag a család se fogja tisztelni... hogy annak viszont mennyire van reális alapja, hogy mennyire tudtok egymásra támaszkodni, csak ti tudjátok... 21 vagyok, én egyszer voltam pár éve olyan helyzetben, hogy egy barátnő családjában mindnekihez illeszkednem kellett (volna)... és akárhogy próbáltam, csak még inkább kasztrálva lettem, mert sehogy se voltam jó (5-6 idegen embernek hogy is tudna megfelelni 1?? ) .. mai fejjel a rokonaik elküldtem volna egy helyre, a nőt pedig előbb kidobtam volna, mint egyébként...
2013. jún. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/67 anonim ***** válasza:
60%
Ha egy helyen dolgoztok, hogyhogy csak kéthetente találkoztok?
2013. jún. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/67 A kérdező kommentje:
Mert a melóhelyen nem beszélünk egymással mert a kollegák nem tudják, hogy együtt járunk.
2013. jún. 13. 23:01
 56/67 anonim ***** válasza:
86%

Akkor meg hogy a p.csába unjátok egymást??? 6hónapja vagytok, 2 hetente találkoztok akkor is a te családoddal együtt, és már unjátok egymást??


Miért titok, hogy együtt vagytok?

2013. jún. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/67 A kérdező kommentje:
Mert nem akarunk pletykát meg szekálást. Ha nálunk van akkor is csak néz ki a fejéből. Szerintem csak érdekből van velem.
2013. jún. 13. 23:06
 58/67 anonim ***** válasza:
Akkor minek akarsz vele összeköltözni? És milyen érdekből?
2013. jún. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/67 anonim ***** válasza:
o.O
2013. jún. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/67 A kérdező kommentje:
Nekem ő tetszik meg tök rendes. Ilyen pasi nincs minden bokorban.
2013. jún. 13. 23:08
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!