Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párommal össze akarunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal össze akarunk költözni. De ő nem akar anyámhoz költözni én meg nem akarok albérletbe menni. Mi lenne a megoldás?

Figyelt kérdés
Segítsetek! Fontos!!! Köszönön!
2013. jún. 13. 21:48
1 2 3 4 5 6 7
 41/67 anonim ***** válasza:
100%

Hát én már nem is olvastam tovább azután, hogy nem tudja minden nap látni a családját



Ember?! Hány éves vagy?

Üzenem a párodnak: Fuuuus bmeg, míg teheted!!!

2013. jún. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/67 A kérdező kommentje:

Miért ne ismernénk egymást???


Szerintem csak jobb egy családban eltölteni az időt mint ketten unatkozni. A korábbi barátnőjével is a lány szüleinél laktak.

2013. jún. 13. 22:39
 43/67 anonim ***** válasza:
97%
Én nem szoktam unatkozni a párommal :) Velünk van a baj?
2013. jún. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/67 A kérdező kommentje:
Mivel egy helyen dolgozunk így a munkán kívül nincs közös témánk.
2013. jún. 13. 22:43
 45/67 anonim ***** válasza:
100%

De miért unatkoznátok?


Amúgy ő ismeri egyáltalán a te családodat? Hogy jön ki velük? Mit mond, miért nem akar velük élni?

2013. jún. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/67 anonim ***** válasza:
100%
Oh bazz :) ti minek jártok? Mi az, hogy nincs közös téma? Nem csináltok együtt semmit? :D
2013. jún. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/67 anonim ***** válasza:
100%
Csak a munkáról beszéltek és azon kívül nincs is közös programotok? Mozi, biliárd, séta, program a haverokkal stb.
2013. jún. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/67 anonim ***** válasza:
100%
én a párodat sajnálom... komolyan... odaköltözni más családjához? az ember felnőtt korában már sajátot szeretne... nem pedig egy olyat, ahova folyton be kell illeszkednie (amit egy férfi amúgy se nagyon tud)... ha valaki ennyire nem akar elszakadni a családjától, az úgy tűnik még sok mindenben rájuk támaszkodik... ha nincs benned megfelelő határ húzva a párod és a családod között, akkor a akkor őközöttük se lesz meg az a szükséges határ, ami szerintem egy egészséges viszonyhoz kell ilyen esetben... és most még nagyon kifinomultan fejtettem ki a hozzáállásomat...
2013. jún. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/67 anonim ***** válasza:
100%
De tényleg, minek járnak együtt akiknek a munkán kívül más közös témájuk nincs? Marha jó kapcsolat lehet!
2013. jún. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/67 A kérdező kommentje:
Nincs időnk programokra. Egyellőre jól kijön anyámmal. Igaz két hetente ha találkozunk.
2013. jún. 13. 22:50
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!