Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én viszem túlzásba és fújom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én viszem túlzásba és fújom fel a dolgokat?

Figyelt kérdés
A pasimmal heti szinten tudunk találkozni.Eléggé kicsapongó életet élt,és még mindig nem igazán van másképp.Múltkor megígérte,hogy másképp lesz.Én úgy vagyok vele,hogy bármikor vele lennék,ha tudnék.Megígérte,és most megint programjai lesznek.Mikor személyesen beszélgetünk erről,akkor teljesen más,nyugodt,és normálisan beszél,hogy tényleg nem így kéne.Amikor nem vagyunk együtt,megint más.Nem értem miért.Egyfolytában menne.27L/25F

2013. júl. 24. 09:37
 1/10 A kérdező kommentje:
Még olyan is van,hogy kérek tőle valamit,hogy ne,de annál inkább csinálja.
2013. júl. 24. 09:38
 2/10 anonim válasza:
100%
Ha ilyen típusú akkor nem fogod megváltoztatni.. kompromisszumot köthettek, de szerintem, ha neki nem igénye, hogy együtt töltsön egy kis időt a barátnőjével, akkor nincs sok értelme. Olyan pedig nincs, hogy állandóan programok vannak..akarás kérdése.
2013. júl. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem állandóan,a szabadnapjait velem szokta tölteni.Közben megy valahova,munka után,előtt,és fáradt,akkor nem értem minek megy,miért nem pihen.Ha ott vagyok,akkor én mondom,hogy menjünk valahova.
2013. júl. 24. 09:45
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz így élni szakíts vele,nem fog változni.
2013. júl. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Volt már példa az ellenkezőjére,de ha kérem,olyan,mint egy sértett kisgyerek.Miért kell már csak azért is csinálni?
2013. júl. 24. 09:50
 6/10 zoliba' ***** válasza:
100%
van a munka, a szórakozás (haverok stb), meg a kapcsolat. Nyílván ha a szabadnapjait veled tölti,akkor nincs mese,munka után,ha fárdatan is de a barátokkal foglalkozik. Én sem szeretem,ha nekem meg akarnak határozni dolgokat. Úgy van vele,hogy dolgozik, veled is van,akkor a kis szabadidejébe ne szólj bele. Igazából komolyabb pali kéne neked,a szavaidból az jön le.
2013. júl. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Utolsó,ebben teljesen igazad van,hogy mikor tudna mást csinálni,ha nem munka előtt és után.Ez eszembe sem jutott.

Nem komolytalan ő sem.Csak vannak dolgok,amiket nem értek nála.

2013. júl. 24. 10:12
 8/10 zoliba' ***** válasza:

pl?

Amúgy pontozni tessék!

2013. júl. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Az első hozzászólásodat nem tudom pontozni,már próbáltam. Majd a következőt remélem már igen,ha hasznos lesz számomra.

Olyan dolgokat nem értek nála,hogyha megígér valamit,akkor miért nem tartja be,miért csinálja direkt,mikor kérem,hogy ne tegye.

2013. júl. 24. 10:45
 10/10 A kérdező kommentje:
Bocs,már pontoztam.
2013. júl. 24. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!