Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a hülye, hogy mindig komolyan veszem, ha interneten ismerkedem?

Figyelt kérdés

Hetekig beszélgettünk, éjjel-nappal. Aztán a végén elkezdett sumákolni, végül kiderült, hogy már nem érdeklem.

Nem tudom miért fogok ki sorban ilyen link alakokat.

Elegem van az egészből.

Ja, és azért ismerkedem a neten, mert vidéken élek és nincs olyan hely, ahová eljárhatna a fiatalság. Csak kocsmák vannak és alkeszok. :(



2013. júl. 26. 16:49
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Amit az első sorban leírtam az egy eset, a legutóbbi.

A többi általánosságban a netes ismerkedésre vonatkozik.

2013. júl. 26. 18:37
 12/22 anonim ***** válasza:

Valószínűleg csak beszélgetni akart, esetleg menet közben jött rá, hogy nem ezt akarta.


Az internetes ismerkedéseknél nem érdemes nagyon sokáig beszélgetni!

4-5 beszélgetés után már érdemes találkozni valami forgalmasabb helyen.

Onnan indul az igazi ismerkedés.

2013. júl. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Azért az is tény, hogy sok férfi mestere a csajok hülyítésének a neten ... mondjuk nem csak ott.
2013. júl. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez igaz.

Mint ahogy az is, hogy a nők háromnegyede az interneten nem társat keres, csak önbizalmat.

2013. júl. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Érdekes, én el kezdtem ismerkedni a kérdezővel, meg mutattam, hogy nézek ki, és vissza se írt.

Szóval nem az a baj, hogy nem tetszem neki, hanem nagy bunkóság az ilyen.

Ha ő bunkó, miért várja el a pasiktól, hogy vele ne legyenek azok?

Amúgy meg nem annyira jó csaj, hogy bárkit megkaphasson, talán jobban a belső értékeket kéne keresnie.

2013. júl. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Vagy.... vaaagy


irritálja hogy teljesen rossz a helyesírásod.... :)

2013. júl. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Hát szerintem elég jó csaj... :D

Lehet olyan ronda vagy, hogy szegény megijedt. :P

2013. júl. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Szerintem nem a helyesírás fog valakit boldoggá, vagy boldogtalanná tenni...

Amúgy meg, ha valaki csúnyának tartja a másikat, lehetne benne annyi, hogy legalább megmondja.

Annyira nem lehetek csúnya, mert már az óta van egy másik csajom.

Ez a nő nem épp a legszebb, jobban is jártam a másikkal.

De a lényeg akkor is az, hogy bunkó, és kedvességet vár másoktól.

2013. júl. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

# 18!


Tudod, a pénz sem tesz boldoggá, de szükséges a boldogsághoz. A helyesírás is ilyen. Nem mindenkinek, de valakinek ez fontos. A helyesírásod és a stílusod alapján nem az vagy, akiről minden nő álmodozik.

2013. júl. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Azt mondják, ha valaki (legalább) az anyanyelvén nem tud helyesen írni, akkor a fejében sem áll össze a kép, az értelem, hogy mit is akar lekommunikálni és/vagy nem olvasott ember, azaz nem látta elég sokszor azt a szót leírva, pl. lesz-lessz. (Facebook kommentek helyesírásától falra lehet mászni ebből a szempontból :) )

Az, amelyik már a külső leíra után közvetlenül nem ír már erősen a jóneveltség és a primitív gondolkodás hiánya: előbb vagy utóbb elnézést kellett volna tőled kérjen, akkor is ha fiú lennél, akkor is a lány. Hogy bánna veled egy ilyen ember pl. kapcsolatban??

2013. júl. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!