Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normalis az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normalis az, hogy a baratnöm lassan 16 evesen nem sminkeli magat?

Figyelt kérdés

Van egy baratnöm akivel lassan fel eve együtt vagyunk es nagyon szeretem es egy nagyon szep lany,de soha nem sminkeli ki magat...

Nem mondom azt,hogy nem szep smink nelkül,de ha meg sminkelne magat akkor tenyleg nagyon nagyon szep lenne. Nem akarom azt,hogy minden nap sminkelje ki magat ruzzsal meg mindennel,de neha nem lenne rossz ha alkalmakkor ki sminkelne magat.

Mindig azt mondja,hogy ö ezt nem tudja es mindig csak szet kenödne a szemfestek, de engem neha zavar,hogy ennyire nem ad magara vagy lehet,hogy meg csak "kicsi" hozza ?


Szerintetek ?


2013. aug. 20. 15:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem ő a normális és te nem vagy a normális h ilyenekkel cseszegeted, ha egyszer nem akarja.


Ha meg nem találod elég szépnek így, tehetsz neki egy szívességet.

2013. aug. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
77%
Örülj neki hogy nem sminkeli magát napi szinten...Jó mondjuk alkalmadtán jól jön, de napi szinten számomra túlzás.
2013. aug. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
69%

Pontban leszarnám, tudod milyen ritka az a lány, aki smink nélkül is szép? Mert van a természetes hatású smink, de kevés lány meri anélkül, mert mondjuk ki, rondák.


Én örülnék neki, hogy nincs szüksége rá, tudod milyen ritka? Mellesleg drága és a némelyik a bőrödet is tönkre teszi.

2013. aug. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
77%
Igen, normális :D
2013. aug. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
En nem b*sztatom en ugy szeretem ahogy van, ha nem akarja akkor nem akarja, de amiota együtt vagyunk egyetlen egyszer se sminkelte ki magat. En csak arra gondoltam volna ha pl. valamilyen alkalom van es megyünk valakihez, mert akkor se szokta...
2013. aug. 20. 15:45
 6/19 anonim ***** válasza:
41%

Nézd, én úgy látom itt a gyk-n sok a smink ellenes, ezért sok olyan választ kapsz majd, hogy ne erőltesd stb.


Én erre annyit tudok mondani, hogy az a nő aki a XXI. században nem sminkeli magát, az hátrányban van mindenkivel szemben (álláskeresés, ismerkedés, emberi kapcsolatok). 16 évesen ez még annyira nem probléma, de ilyen idős korban kell ezt megtanulni, hogy a későbbiekben már kifinomult legyen a dolog (megtanulni milyen sminket mikor érdemes felkenni, ne legyen túl erőteljes, k.urvás stb.).


Szóval nem túl normális, de jó lenne, ha erre magától jönne rá valahogy.


28/F

2013. aug. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

#6 "Szóval nem túl normális, de jó lenne, ha erre magától jönne rá valahogy."

Hát amelyik csajnak nincs szüksége sminkre az ne erőltesse, és az ilyen egyáltalán nincs hátrányban :)

2013. aug. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Én mindig örülök, ha egy természetes csajról hallok.

Szerintem sokkal jobb, mint a másik verzió.

2013. aug. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Igen, de neha lehet latni az elkapart pattanasokat ami nem tul szep,hogy öszinte legyek,de nem zavar ha nem sminkeli magat csak neha sminkelje.
2013. aug. 20. 16:03
 10/19 anonim ***** válasza:
44%
Örülj neki te idióta.
2013. aug. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!