Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes nekünk férfiaknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes nekünk férfiaknak megmutatni az érzelmesebb oldalunkat a nőknek, amikor a nők pont a kemény, megrendíthetetlen, hibátlan férfiakra buknak?

Figyelt kérdés

Három komolyabb barátnőm volt eddig. Úgy vettem észre, mindkettő csak addig nézett fel rám, amíg a keménykötésű, masszív, érzelmekre kevésbé fogékony oldalamat mutattam.


Miután jobban megismertem őket azokban a kapcsolatainkban és bizalmat szavaztam számukra, úgy lettem egyre empatikusabb, együttérzőbb, megértőbb, mintha egy megértő barát, egy korrekt bizalmas lennék.


Elnéztem a hisztiket, a kiakadások, apró veszekedések után mindig jöttek békülni, és megbocsátottam nekik a fölösleges, oktalan balhékért. Éreztettem velük, hogy számíthatnak rám, akármi is fog történni, mindig velük leszek.


Az ilyenek után már valahogy kevésbé voltam vonzó számukra. Éreztem, hogy el akarnak távolodni tőlem, már nem vagyok olyan fontos nekik. Szakítás lett mindháromból.


Ahogy halad az idő, mintha azt érezném, hogy kezdek kiüresedni, kezdek a nőkkel egyre töketlenebb lenni, mert egyszerűen már nem tudom, hogy mi kell nekik, mire vágynak.


25/férfi


2013. szept. 23. 16:11
1 2 3
 21/24 Frigg ***** válasza:

Akkor én még egy kivétel lennék: előző páromba már jóval azelőtt kezdtem szerelmes lenni, hogy ténylegesen járni kezdtünk. Ő kívülről, az embereknek az elérhetetlen, hideg, semleges külsőt mutatta, én lehet hogy pont az elérhetetlensége miatt kezdtem rá felfigyelni anno. De valahol mindig bántott, hogy nem mutatja ki az érzelmeit. Viszont pár hónap múlva, egyik este kinyögte, a maga sajátságos módján, hogy "B+ XY, azt hiszem szeretlek" :D Sosem voltam még olyan boldog, mint ezután. :) 6 évig tartott a kapcsolatunk. A mostani párom viszont mindig is érzelmesebb típus volt, mondhatni "igénylem", hogy a másik kifejezze irántam az érzelmeit.


23/N

2013. szept. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

ezt múltkor olvastam valahol és most a kérdésed kedvéért megkerestem:

Mitől tudsz felnézni egy férfira?

Fontos, hogy önazonos legyen, meg tudja fogalmazni, mi fontos neki az életben. Amikor megismersz egy embert, megszereted a dolgait, a világlátását, akkor már fel tudsz rá nézni, meglátod benne, amit más nem: hogy mit miért csinál. Értékelni tudod az emberi -jó és rossz- tulajdonságait, a küzdelmeit az életben. Mindez nem mindig jelenti azt, hogy férfiasan kemény! Egy férfinál is fontos, hogy néha lágyan csináljon valamit. :)


Én ezzel egyetértek. Ahogyan valamelyik válaszoló is írta, szerintem egyensúlyban kell tudni tartani, de persze nem mindenáron. Ha úgy érzed, hogy el kell gyengülnöd, akkor gyengülj, mert aki igazán szeret, emiatt nem hagy el.

Nekem az első szerelmem, amikor kimutatta az érzelmeit ugyanőgy feltudtam rá nézni és továbbra is akartam, és amikor már a dolgok végefelé jártunk és ő olyan lett, mint egy hűtőszekrény, mondhatni teljesen kiábrándultam.

Tehát az érzelmi intelligencia az egyik legfontosabb, pár barátnő miatt ezt semmiképp se add fel! Persze nem összekeverendő a töketlenség és a papucsság ezzel... mert sajnos sokan nem tudják elkülöníteni az érzelmeket és azt, amikor már mindenre bólogatnak, mindennel egyetértenek és elvesztik a férfiasságukat.

2013. szept. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

amint picit is többet érzel iránta, mint ő irántad, s netán ezt még ki is mutatod, mert egy őszinte kapcsolatban bízol, abban szeretnél élni - meg vagy Ba.szva!!! átvette az irányítást, többé nem néz fel rád, az ujja köré csavar, lotyóüzemmódba vált: kavar az első jöttmenttel (netán férekúr)


sajnos tapasztalatból írom, tisztelet a kivételnek!

2013. dec. 17. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:

Szerintem a kettő között meg kell lenni az egyensúlynak. Bevallom én is bukom a kemény férfiakra, de az nem egyenlő azzal hogy mi

ondjuk megalâzza vagy semmibe vegy vagy ilyesmi. Természetesen kell az érzelem is, mert a nők azt is becsülik egy férfibrn, hogyki tudja mondani az érzéseit és gyengéd vele.. A gond ott kezdődik, hogyha a férfi megalàzkodik egy nő előtt (vagy fordìtva.) ezt nem szabad.

2015. febr. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!