Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tud-e igazán, mélyen szeretni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tud-e igazán, mélyen szeretni egy "nagymenő", falkavezér-típusú, kemény pasi? Ha igen, hogy mutatja ki? Kimutatja-e egyáltalán?

Figyelt kérdés
2014. márc. 24. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:
nem. csak a csöndes és visszahúzódó pasik tudnak szeretni igazán.
2014. márc. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Költőnő? ***** válasza:
sztem nem "típus" kérdése, hanem személyiségé.
2014. márc. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kimutatja persze. Amikor hazaér, és nincs kész a vacsora, két akkora maflást lezavar helyből, hogy a fogaid körmérkőzést játszanak a kiesés ellen.

Akkor el lehet gondolkozni majd, megérte-e domináns alfahímet választani...

2014. márc. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Figyelj en mar probaltam egy ilyen tipusu sracal, osszejotunk eleinte nem foglalkozot velem mikozben en mindig torodtem vele elegem lett es szakitottam vele de egy honap utan rajott h megis csak velem akar lenni. Ujra osszejottunk es megtetszet neki egy bizonyos dolog nemi teren, ha tenleg el akarod csabitani akkor olyat kell mutatnod neki amit mas lany meg nem,egy jo tipp: a popsidat probald meg szex kozben amenyire csak tudod befesziten vagy ha tudod akkor mast is igy kisebbnek tunik majda a... es jobban fogja majd ö is elvezni,hid el nekem bevalt 100%-ig mivel aza srac mar a völegényem.
2014. márc. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!