Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig toleráljam, hogy 10-12...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig toleráljam, hogy 10-12 naponként akar csak látni, és mindez még a kapcsolat elején?

Figyelt kérdés
2, 5 HÓNAP!
2007. okt. 13. 22:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd az fenébe...
2007. okt. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Először is nem írtad hogy próbáltál-e beszélni neki erröl, mondd meg neki hogy ez neked igy nem jó, bezséljétek meg, közösen megegyezhettek hogyha nem is naponta de mikor találkozzatok.

Ne haragudj, de ha 2 hónap után kéthetente akar látni akkor egyértelműen :1. kihasznál mert nincs más és jó vagy neki te is amíg közbe nem jön egy számára jobb 2. van más, mások és csak így férsz be a beosztásába.

Bocsi de ha már az elején ilyen, kibírja nélküled két hétig is akár, eleve nem érez semmit,én eddig sem bírtam volna a helyedben, nem tünt fel eddig sem hogy ez nem normális?

Ha valaki szeret akkor éjjel-nappal a nyomodban van pláne az elején, én a barátaimat alig bírtam levakarni az első pár hónapban, de soha nem fordult elő olyan hogy két hétig látni sem akar, egyből menesztettem volna!!!

És késöbb mi lesz, belegondoltál már?A kéthetek havi 1-2-re redukálódnak,ezt nem nevezném kapcsolatnak!?!

Én azt mondom húzd ki a fejed a homokból és lépj le minél hamarabb, keress olyat aki minden percét veled akarja tölteni azt a hülyét meg hagyd a francba, ne pocsékold az idödet rá!!!!

2007. okt. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
ne foglalkozz vele ...
2007. okt. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!