Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet megmagyarázni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megmagyarázni egy férfinak, hogy megbocsáthatatlan, ahogy viselkedett?

Figyelt kérdés
Ő nem érzi annak, és úgy gondolja, hogy mivel a közös gyerekünket várom, nekem kötelességem megbocsájtani. De ha egyszer tényleg nem vagyok már képes vele lenni, mert minden esélyét eljátszotta, akkor mit tehetek?
2007. okt. 14. 12:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég egyértelmű lenne, hogy nem akarod látni, ha otthagynád- ha van rá lehetőséged. Ha nincs,a kkor úgyis mindegy, előbb-utóbb meg kell bocsátanod... vagy legalábbis megpróbálni.:(
2007. okt. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%

NAGYON FONTOS!


Mi férfiak nem vesszük egyből a lapot. Ha igen akkor sem akarjuk tudomásul venni.


Mond meg neki, hogyha így megy tovább szakítani fogsz vele!!! Adj neki jó sok esélyt amit eljátszhat és mindíg egyre jobban add tudtrára, hogyha így megy tovább baj lesz! A szakítási idő minimum 1 hónap. Vagyis 1 hónappal előre szólnod kell és világosan meg kell értetned vele hogy komolyan gondolod. És ez alatt az 1 hónap alatt rengeteg esélyt kell adnon neki hogy megváltozzon.


Ha most szakítanál vele valószínűleg igazságtalannak tartana, hiszen semmi baj nem volt.


És soha de soha nem próbálkozzatok azzal hogy nem szóltok hozzá, passzívak vagytok, stb! És sose próbálkozzatok azzal hjogy elhallgatjátok ha valami van!


Ha bajotok van azonnal MONDJÁTOK MEG!

A szép szóból nem értünk. Még mi tennénk szemrehányást hogy nem szóltatok.


Természetesen ez azokra az esetekre vonatkozik ha valami veszélyezteti a kapcsolatot. Apróságokat szépen is el lehet mondani, és elég egyszer is.

2007. okt. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az előttem szólókhoz, a férfiak csak szóból értenek, ne várj arra hogy majd rájön, a szájába kell ezerszer rágni a teremtés koronáinak.

Légy egy picit türelmes, most a baba miatt sem lehetsz ideges, gondolj rá.De ha nem változik 1-2 hónapon belül semmi, ha teheted tényleg hagyd el, talán akkor észhez tér!

Sok sikert, szurkolok nektek, kitartást!!!

2007. okt. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Én is ugyanebben a cipőben járok, és tudom hogy nehéz ilyenkor főleg megbocsájtani, én azt javasolnám, legalábbis most én azt fogom tenni, hogy egy picit hagyom , hogy gondolja át a dolgokat egyedül és ha hiányzunk Neki és felfogja mit veszthet megtalál... :(
2007. okt. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Azt hiszem sikerült, bár én próbáltam megőrizni a kultúrált hangnemet, de abból nem értett, így el kellett jutni arra a pontra, hogy már ordítottam, hogy "TAKARODJ INNEN ÉS NE GYERE VISSZA". Ez használt, bár én nem akartam kiabálni, de máshogy már nem lehetett.
2008. febr. 20. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!