Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan. Fura ez a dolog, megmagyarázni nem tudom. Szerintetek csak bemagyarázás?

Figyelt kérdés
Szeretek valakit, és gyakran az van, hogy lemondanék már róla, végleg, és akkor ilyenkor olyanokat tesz, hogy felkeres, vagy (tudja, hogy minden nap nézem adatlapját ilyen olyan oldalon) felrak direkt új képet, vagy megnézi többször is adatlapom. Ez akkor történik meg, mikor már nagyon lemondok Róla, nem keresem, nem írok neki. Aztán, ha szóba állok vele akkor kicsit hűvös, de kedvesebb, aztán megint kezdődik előről, egyre bunkóbb lesz, és végül megint lemondanék róla.. Aztán, mondom, kezdődik előről az egész. Csak bemagyarázás? Igazából, ami azt illeti, ha akarnánk, mindketten, nagyon, akkor is lennének olyan gondok, ami miatt nagyon nehéz lenne a kapcsolatunk...
2010. márc. 1. 01:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ne bonyolítsd a saját életedet!
2010. márc. 1. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Engem nem zavar, szívesen bonyolítom az életem emiatt az emberért. :)
2010. márc. 1. 01:54
 3/11 anonim ***** válasza:
vagy te is legyél vele néha bunkóbb..... szedd le a magas lóról.
2010. márc. 1. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Kár eröltetni az olyat ami nem működik.Hagyd ott.Találsz jobbat.
2010. márc. 1. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én ilyen harcos fazon vagyok szóval szeretem a dolgokat erőltetni nekem ez nem gond
2010. márc. 1. 02:19
 6/11 anonim ***** válasza:
És ez az illető tud róla, hogy tetszik neked? Mert speciel unalomból is nézegetheti valaki valakinek az adatlapját.
2010. márc. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha szereted erőltetni, ami nem megy, nyugodtan menj fejjel a falnak...

A véleményünket kérdezted. Sajnos, nem tudjuk azt mondani, amit hallani szeretnél.

2010. márc. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Persze, hogy tudja.
2010. márc. 1. 10:46
 9/11 anonim ***** válasza:
Szóval azt mondod hogy génjeidből adódóan keresed a bajt?
2010. márc. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Lehet. Szeretem a gondokat, mert meg lehet, kell oldani őket.
2010. márc. 1. 19:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!