Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A dohányzás és a füvezés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A dohányzás és a füvezés lehet ok a szakításra? Nem rég óta járunk de nem bírok ezekkel megbarátkozni, barátom pedig csak ígérget?

Figyelt kérdés
2009. dec. 24. 15:37
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Szerintme ha tudtad rola ezeket mikor összejöttél vele akkor mostmár nem jogos szerintem hogy meg akarod változtatni.és ezt nem azért irom,mert füvezek vagy dohányzok,hanem tudom mennyire idegesitő is ez .. Mintha neked barna lenne a hajad,összejönnék veled és 2 hét mulva előállnék vele hogy annyira boldoggá tennél ha kihidrogéneztetnéd.
2009. dec. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat az a gond hogy ez a füvezés folyamatos linkséget és hazudozást okoz, mivel tudja hogy én nem díjazom ezért azt mondja korán lefekszik aludni, de tudom hogy a haverokkal füveznek, ezért nem is tudok megbízni benne, ráadásul számítani se tudok rá, mert ígérget folyton.
2009. dec. 25. 12:00
 13/21 anonim válasza:
Azért hazudozik mert torzul a személyisége,és ez csak rosszabb lesz.Még ha szereted is,ne hagyd magad hülyére venni,segíteni meg nem tudsz rajta ha ő nem akarja.Felnőtt ember,amíg ő nem látja be,hogy káros ami tesz,nem fog megváltozni,nem a te kötelességed istápolni,mert tönkremész.
2009. dec. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
58%

Torzul... :D

Jó tanuló, jó sportoló vagyok mióta az eszemet tudom és még pár barátom szintén.

7 éve szívunk, egészséges kapcsolataim vannak, olyan lányokkal akik nem füveznek, olykor szívós csajokkal is, de még anyámmal is tudok normálisan viselkedni.


A fejlettebb országokban mindenhol legális a fű. Régen az egész világon az volt, egy multi cégnek volt baja a kender egyébb felhasználásaival, mert csökkentette a profitukat ezért tiltották be és démonizálták.

Számtalan példakép is használja relaxáláshoz sok orvos, tanár, prof, Erzsébet királynő.


HOZZÁFŰZNÉM:

Azokban az országokban ahol legalizálták, nagy mértékben csökkent az alkohol fogyasztás és mivel a cannabist fillérekből nagy mennyiségben és jó minőségben elő lehet állítani, csökkentek a befolyó adok, melyek eddig az alkohol fogyasztás miatta voltak.(persze ez lassú folyamat) Ezért is csak a fejletteb és tehetősebb országokban legális...

Amiért legalizálták már fél európában és amerikában(a legalizáció alatt a tolerált mennyiség meghatározását is értem, számtalan ilyen ország van):

Pl. azért is hogy, ne kelljen senkiböl bűnözöt csinálni mert, elszivott egy jointot!


Vagy azértis mert nem mindenki akar alkoholizálni, jól berugni csinálni a balhékat a botrányokat és másnap dög betegen felkelni!


Kevésbé káros mint az alkohol de ha mindenki a károsságot keresi mindenben akkor ebben a világban nem lehet szinte semmihez sem nyulni mert mindenben van káros anyag! Nem sok mindenre lehet azt mondani hogy teljesen egészséges!


Növelné az idegenforgalamat!

Ha megadóztatnák mint pl. a cigarettát vagy az italt akkor az ország új bevételi forráshoz jutna és abból támogthatná különböző dolgokat--->


Támogathatnák:

A rákos gyerekeket

A fogyatékosokat

Az árva gyerekeket

A hajléktalanokat

A KÓRHÁZAKAT mert a magyar egészségügy nagyon a padlón van!

A környezetvédelmet

Az oktatást

Az állam adósságot


Utánna kell járni a dolgoknak :D:D


Hol vannak az érzelmek a kapcsolatban?

Mielőtt szakítassz, tehetnél egy próbát pl.: toleráld , hogy szív, hogy ne kelljen hazudni miatta. Ha szívni akar szívjon, de így elkerülöd , hogy hazudjon. Attól még, hogy ezt csinálja, még most egy pár vagytok, lehet veled rendes és adhat boldogságot.

2010. jan. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
41%
Füvezésből származó haszonból éljünk?....a fél ország elkezdene füvezni és még "szentté" is avatnák őket mert hát "az államért teszem"...Emellett az hogy egészséges kapcsolataid vannak ebben miért vagy ennyire biztos?...mert szerintem már alapba azzal is gáz van aki összeáll olyannal aki füvezik..+a torzulásról csak annyit hogy te saját magadon nem is fogod észrevenni beszélgess el egy olyan haveroddal akit nem láttál mondjuk 5-6 éve és az ő véleményét kérdezd másrészt meg azért sem észleled mert szép lassan változtatja meg,torzítja el a személyiségedet..Emellett ez is egy furcsa dolog hogy példaképeket hozol fel mert végulis tök jó ha 50 cent füvezik akkor ha én is csinálom az miért lenne má gáz? ennyi erővel ha Bin Laden eltérített egy gépet és több ezer embert ölt meg akkor ha én is ezt teszem akkor azzal mi a gond? ő is megtette akkor én miért ne tehetném?...tudom ez egy elég sarkított példa de ennek a logikának az alapján még jogos is lenne...
2010. jan. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:

Utolsó: Te tényleg egy dilettáns sz@rkupac vagy... Próbálsz egy olyan embert kioktatni aki láthatóan értelmesebb, tájékozottabb, mint te. Azt hajtogatni, hogy a fű igen is mindenkit eltorzít és ráerőltetni ezt a skatulyát egy ISMERETLEN emberre, enyhén szólva is gyerekes dolog. Szánalmas...

Kérdésre: Nézd kincsem ha nem tetszik a dolog akkor szakítsatok, miattad nem fog megváltozni és ez így van jól. Egy kapcsolat kompromisszumokról szól amit ő már meg is tett érted azzal hogy visszafogja magát.

Egyébként ez a hozzáállás amúgy sem célravezető egy normális kapcsolatban:

"a füvezés folyamatos linkséget és hazudozást okoz, mivel tudja hogy én NEM DÍJAZOM"

Ne haragudj, ez kinek a hibája?

2010. jan. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
Bocsánat a végkövetkeztetés lemaradt: Igen, lehet ok mert láthatóan nem működik a kapcsolatotok.
2010. jan. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
TE jó ég,milyen kábítószerpárti emberek élnek.Gyereket ne vállaljon aki ilyen libafos gyenge jellemü!!!!!!!!!!
2010. jan. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Ne beszélj ilyen kioktatóan,szívjad a jointot,tedd magad tönkre te!De hatosával szívjad te is és olyan családod legyen ahol mindenki kábszeres,mármint ha nem az,előbb-utóbb meglesz az eredmény,a legjobbakat.
2010. jan. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Nem kioktatás volt hanem leírtam a véleményem te meg felháborodtál (másképp figyelembe se vetted volna) és mivel ez az oldal arról szól hogy emberek problémáiról írjuk le a saját véleményünk szerinti helyes megoldást ezért nem hiszem hogy hibáztam volna:)+ez nem egy skatulya ez egy bizonyított tény ezáltal te se vagy kivétel csak mert ezt szeretnéd hinni:)+te meg egy ismeretlen emberről állítod hogy értelmesebb vagy nála..azért ez is érdekes 1 válasz alapján megítélni valakit..még jó hogy "hanyagoljuk" az előítéleteket:) amúgy meg elég fura hogy egyesek szerint hiba hogy valaki nem díjazza a füvezést...pedig valahogy úgy nehéz elképzelnem hogy aki a szerelméért nem képes lerakni a drogot az igazán szeretné a párját..ez eléggé kizárt mert akármennyire is függő meg kell neki, akit szeretünk az mégiscsak több odafigyelést és áldozatot érdemel mint a fű..:) szerintem:)és épp ezért mondom hogy szerintem bőven elegendő ok arra hogy szakíts vele..:)
2010. jan. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!