Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek a fiú helyében,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a fiú helyében, egy ilyen kínos szituációban? (bővebben lent. ) Megbocsájthatóak ezek a "bűnök", ha a "tettes" valóban szerelmes?

Figyelt kérdés

Tehát, a fiú "A" három éve összejött "B"-vel. 1-2 hónapot jártak, de "B" megcsalta. (akkor voltak 14 évesek.)

A lány ezt rögtön meg is bánta, elmondta a fiúnak, könyörgött neki, hogy fogadja vissza, de "A" nem tette...

Utána "A" legjobb barátja felajánlott a lánynak, hogy (elnézést, a nyers megfogalmazásért:) ha leszopja, ráveszi "A"-t a folytatásra. A lány ezt meg is tette, de a legjobb barát nem mondott semmit, és azt sem tudni, hogy elmondta e "A"-nak.

Néha-néha felbukkant "A" életében a lány, de többnyire csak egy buli hevében csókolóztak, és ennyi.

Néha msnen beszélgettek.

Tavaly a lány szerelmet vallott a fiúnak egy buliban, hogy mindig szerette, és szeretni is fogja örökre. (nem az alkohol beszélt belőle)

Azóta a lány nyáron lefeküdt egy fiúval, egy házibuliban, akiről semmit nem tudott... Később derült ki h "A" egyik haverja... Ezt "A" meg is tudta bocsájtani.

Azóta "A" és "B" megint együtt volt egy buliban, de nem történt semmi a csókon kívül..A buli óta nagyon sokat beszélgetnek...

Kettejüket a hátuk mögött csak álompárnak hívják... :)

(most 17 évesek...)

Zavaros a kérdés, leginkább az érdekel, hogy ti mit lépnétek a fiú helyében...


Nagyon várom a válaszokat, de kérek szépen mindenkit, hogy a "szereplők" becsmérlését hagyjuk ki, mindenki tisztában van a hibájával.


2010. jan. 4. 02:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
ha "B" szereti "At" és úgy érzi "B", hogy "A" igazat mond, akkor bocsásson meg és próbálják meg együtt!
2010. jan. 4. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
sajnálom, pontozz le, de a lány akkor is egy Qrva. Ezen nincs mit finomkodni. A srácnak hacsak egy csöppnyi esze van, örökre elkerüli a csajt. 14 évesen máshogy jár az ember agya, de 16-17 felé már 'okosabb' és jobban fel tudja márni a helyzetet. A srác helyébe én nagyon nagy ívben kerülném a lánnyal a kommunikációt.
2010. jan. 4. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Azért Qrva, mert 14 évesen ostoba és naiv volt, és hitt a srác barátjának? Akkor az ilyen "legjobb barát" milyen?

és az hogy 17 évesen volt egy egyéjszakás kalandja, nem tűnik túl nagy "vétségnek"...

2010. jan. 4. 02:27
 4/16 anonim ***** válasza:
80%
Nem írtad le hogy a fiú mit érez a lány iránt. Ha a fiú szereti a lányt, akkor jöjjenek össze. Ami volt három vagy hány éve elmúlt.. azóta változtak mindketten. Szerintem nem k*rva a lány.. mostanában teljesen normális az ennyi idősek körében az ilyenfajta.."dolog":D 14 évesen, ha nagyon szerelmes lettem volna még lehet még én is bele megyek ilyesmibe. hajrá ;)
2010. jan. 4. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok és még annyi, hogy az írásodból azt szűrtem le, hogy te vagy a fiú és te is szeretnéd vele újrakezdeni, hogy véded hogy nem k*va stb. meg álompár:) Akkor nem értem mi a baj? ez egyáltalán nem kínos szituáció..:)
2010. jan. 4. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
A fiút nem Attilának hívják véletlenül?:D Sztem felejtős a csaj, nagy K.
2010. jan. 4. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%

Van egy matematikai megfogalmazásom erre a dologra...

A és B pont között a legrövidebb út az egyenes!!!

Ti nem tanultatok matekot?! Általános iskolai tananyag 14 évesen már tisztában kellett volna lenned vele!!!

Egy csók még nem a világ...Nyilván nem Te vagy A, mert akkor nem számoltál volna be ilyen részletességgel B hibáiról...

17 évesen lehetne egy kicsit logikusabb gondolkodásod...

Mondd el A-nak a szándékaidat, de csak akkor, ha valóban szükséged van arra a fiúra, mert ha csak A-t is egy rövidke időre szeretnéd, akkor nincs értelme elkezdeni erőlködni.

És még valami! Amiről A nem tud, az nem fáj neki...

Viszont nagy valószínűséggel A qrvának tartja B-t, ezért A valószínűleg qrvaként fogja kezelni B-t. A+B=C

A=C-B

Ha össze akarsz vele jönni, akkor neked kell lépéseket kezdeni felé és lehetőleg nem buliban, mert akkor azt fogja hinni, hogy viszket a nunusod. C = kapcsolat ezt vázoltam az imént...Ahhoz, hogy C érvényesüljön két emberre van szükség, mert ez egy közös döntés!Nem csak a Te vágyakozásod szükséges hozzá!

2010. jan. 4. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
hát nem tudom de én is erről csak annyit szűrök le hogy B csak egy egyszerű mezei k*rva. 14 évesen megcsalta, fiatal naív elfogadom, dehogy aztán szerette és hajlandó volt leszopni egy másik srácot csak azért hogy beszéljen vele azért az már kicsit erős, azért nincs itt valami büszkeség? Aztán buliba összefekszik valaki mással közbe állítólag szereti az A-t, ha a két haverja akikkel kikezdett és ezt mind elmondták az Annak akkor szem az A se tartja többre a B-t, remélem az a szerencsétlen fiú megmenekül tőle
2010. jan. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Az első pár sor után a csajt elkönyvelem ku*vának , messziről kerülöm, a "legjobb" barátomat, az meg inkább imádkozzon, hogy ne tudjam meg.

20F

2010. jan. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Andrewka ***** válasza:

14 évesen egy 1-2 hónapos kapcsolatban félrekúr, majd leszop egy másik srácot h összehozza az exével, 14 évesen...

Na én az ilyennel szóba se állnék.

Bocs!


22/f

2010. jan. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!