Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek a fiú helyében,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a fiú helyében, egy ilyen kínos szituációban? (bővebben lent. ) Megbocsájthatóak ezek a "bűnök", ha a "tettes" valóban szerelmes?

Figyelt kérdés

Tehát, a fiú "A" három éve összejött "B"-vel. 1-2 hónapot jártak, de "B" megcsalta. (akkor voltak 14 évesek.)

A lány ezt rögtön meg is bánta, elmondta a fiúnak, könyörgött neki, hogy fogadja vissza, de "A" nem tette...

Utána "A" legjobb barátja felajánlott a lánynak, hogy (elnézést, a nyers megfogalmazásért:) ha leszopja, ráveszi "A"-t a folytatásra. A lány ezt meg is tette, de a legjobb barát nem mondott semmit, és azt sem tudni, hogy elmondta e "A"-nak.

Néha-néha felbukkant "A" életében a lány, de többnyire csak egy buli hevében csókolóztak, és ennyi.

Néha msnen beszélgettek.

Tavaly a lány szerelmet vallott a fiúnak egy buliban, hogy mindig szerette, és szeretni is fogja örökre. (nem az alkohol beszélt belőle)

Azóta a lány nyáron lefeküdt egy fiúval, egy házibuliban, akiről semmit nem tudott... Később derült ki h "A" egyik haverja... Ezt "A" meg is tudta bocsájtani.

Azóta "A" és "B" megint együtt volt egy buliban, de nem történt semmi a csókon kívül..A buli óta nagyon sokat beszélgetnek...

Kettejüket a hátuk mögött csak álompárnak hívják... :)

(most 17 évesek...)

Zavaros a kérdés, leginkább az érdekel, hogy ti mit lépnétek a fiú helyében...


Nagyon várom a válaszokat, de kérek szépen mindenkit, hogy a "szereplők" becsmérlését hagyjuk ki, mindenki tisztában van a hibájával.


2010. jan. 4. 02:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
A fiú helyében messzire elkerülnélek... Neked meg azt tanácsolom, hogy kösd fel magad. Van elég erkölcstelen szuka a világban, legalább 1-el kevesebb lenne...
2010. jan. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

A fiú helyében messzire elkerülnélek és ha lenne lehetőségem az ország/ város másik felébe költöznék, hogy véletlenül se találkozzak veled. Neked meg azt javaslom, hogy kösd fel magad. bocsi


16/F

2010. jan. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Lehet h én vagyok a béna,de a történet fonalát már a negyedik mondat után elveszítettem.

Még 5× elkell olvasnom és talán megértem...:)

2010. jan. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

ha "B" tovább erőlteti ezt az egészet, akkor mindenki egy könnyűvérű kis lotyónak fogja tartani..

én azt javasolnám! hogy "B" lépjen túl a srácon bármennyire is nehéz.. és ezentúl próbáljon normális (nem r*bancos) életet élni..

ez a fiú már csak még jobban tönkretenne.. ha össze is jönnétek akkor csak kihasználna, hisz azt hiszi könnyen kapható vagy.. remélem érted, hogy mit akarok mondani..


a régi szerelem elmúlik, s jön helyébe egy jobb és tüzesebb :)

2010. júl. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Szerintem A egy nagy k.rva, félre lépked, lesz.p másokat.Lehet naív, de...ha ennyire naív, minek kezd kapcslatokba?

Szerintem a B-nek meg van esze, inkább csak barátként tekint a lányra, egyfajta eszközre, hogy ha nincs senkije, elrinyálhatja minden gondját neki.A fiú mit lépne?A pasi ahogy észre vettem, csak barátként néz rá, semmi több.Az ilyen lányt mégis hogyan lehetne komolyan venni?A barátai társaságába csak azt fogja hallani, hogy te milyen lány vagy, s a társaságba mindenkinek megvoltál szinte.

TE mit tennél, ha a párod csalt volna meg, ha a párod a te barátnődet elégítette volna ki orálisan, s a te havernőddel feküdt volna le?

2010. júl. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Érdekből leszopni valakit az k.rváskodás...

Az hogy a lány szereti a fiút...az jó, ha igaz...de a fiú szeret-e a lányt? ez fontosabb...

2010. júl. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!