Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogyan tudtok 100%-osan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fényember kérdése:

Ti hogyan tudtok 100%-osan megbízni a párotokban?

Figyelt kérdés

Annyiszor cseszték már át a fejem hogy mára teljesen eltűnt belőlem az a "naivság" ami akkor sok dologban nem gátolt, és nem is merültek fel bennem kérdések. De most, van egy barátom,(pár hónapja vagyunk együtt) aki úgy néz ki komolyan gondolja (bemutatott a családjának (már mikor első héten együtt voltunk tudott rólam az anyukája-apukája), közös képes dolgot adott, folyton kimutatja hogy szeret (ölelget, csókolgat (aranyosan, nem rámenősen)) nincsenek más lányok a képben, megbeszéli velem még a haverjai problémáit is hogy mit kéne tennie meg ilyesmik)..szóval úgy érzem hogy ő nem fogja átcs*eszni a fejem...de mi van ha tévedek? Mi van ha ennyire jól megjátssza az egészet? Mi van ha csak szexre kellek neki és ennyi mindent képes megtenni a dologért?...Annyira fáj hogy nem tudok neki ennyi bizalmat adni..folyton a fejembe van hogy "most akkor ez most igaz vagy csak megjátssza, ennyire jól?"

(már volt köztünk petting, és utána írta, hogy félt attól hogy esetleg úgy gondolom hogy ő erőltetni akarja a dolgot és hogy ezt majd hozzá vágom és stb....nagyon úgy tűnt hogy tényleg aggódott ez miatt hogy nehogy azt higgyem hogy ő csak a szexre megy...de most ezt is honnan kéne tudnom hogy ezt az "aggódást" nem csak megjátssza?)

Előre is köszönöm a válaszaitokat!



2014. júl. 10. 18:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Engem folyamatosan atbasznak es kihasznalnak..."baratok is"....sajnos kaphato vagyok a naivitasra....szoval en mar senkiben es semmiben nem bizom. xd
2014. júl. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy nincs.
2014. júl. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

mindent megtett annak érdekében, hogy megbízhass benne

ennél többet nem várhatsz el, megérdemli

amíg nem ad okot a kételkedésre, te se kételkedj


én úgy tudok, hogy ismerem és tudom hogy sose csalna meg

soha nem adott okot a kételkedésre és tudom hogy hogy áll ehhez, nem tenné meg senkivel se

2014. júl. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Elszalaszthatod a jót a sok rossz sérelem miatt.

Próbáld csak a jót kihozni és ne félj attól,hogy olyan nincs is.

2014. júl. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
egy srác se fog hónapokat várni azzal ha csak meg akar fektetni, akkor keresne egy könnyűvérű csajt..
2014. júl. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
49%

Nem gondolod, hogy kicsit sokat tett már egy numeráért? :DDDDDDD

Gondolod ennyit kinlódott volna veled a szexért, amikor két sör mellett el lehet csábítani másokat? Ugyanmár...


Én úgy tudok megbízni benne, hogy soha, de soha nem adott okot arra, hogy megrendüljön benne a bizalmam. Ha baj volt mindig összetarottunk, és 12 év alatt elég sok xaron átmentünk már. Együtt. Hátunkat egymásnak vetve, vakon megbízva a másikban.

Voltunk fél lábbal a híd alatt, és voltunk 5 csillagos szállodában is horribilis számlával amit szebből kifizettünk. Bizony.


Megcsalás? Mindketten szabadok vagyunk. El van engedve a másik. Igen. Mert nem ez az igazán fontos, nem foglalkozunk ezzel a kérdéssel. Ha ő félrelépett, jó, nem érdekel, nem kérdezem tőle, ő nem mondja. Nem fontos.

De ha baj lesz mindig mögöttem lesz és védi a hátamat ahogy én az övét, foggal körömmel, jóban rosszban együtt.


Ez a fontos. Hidd el nekem. A többi mese habbal.

2014. júl. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! :)..amúgy ahogy írtam kicsit átgondoltam hogy valóban mi értelme lenne azoknak amiket tesz, és valóban, lehet hogy sokszor csalódtam már, de lehet néha a kockázatot is kéne vállalnom. :)
2014. júl. 10. 19:18
 8/15 anonim ***** válasza:

Én sem tudok igazán bízni senkiben, viszont nem is agyalok azon hogy mit csinál amikor nincs velem, vagy hogy mit miért tesz. Csak elfogadom. Igyekszem nem kérdezősködni, nem nyomasztom az aggodalmaimmal. Csak örülök hogy van nekem, és igyekszem úgy szeretni ahogy van, de azért nyitva tartom a szemem.


A te barátod amúgy egy rendes srácnak tűnik, hidd el aki csak szexet akar az nem vár sokat, és nem aggódik petting után. Plusz nem szeretget. Becsüld meg őt, és ne aggodalmaskodj. De persze abba se éld bele magad, hogy ő lesz életed párja, mert ezt ilyenkor még nem lehet tudni. Erre csak az idő tudja a választ. :)

2014. júl. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Én már a bizalmatlanságom miatt se élem bele semmibe se magam...sőt..ő kérdezi mindig hogy én eltudnám e képzelni azt hogy mi valamikor már ne legyünk együtt stb.... és neked is köszönöm a válaszod! :)
2014. júl. 10. 19:53
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Engem is átvertek jó páran, volt aki elég csúnyán intézte a dolgokat.... De nem kezdtem el általánosítani hogy minden pasi szemét...nem így indultam egy kapcsolatnak soha, a csalódásaim ellenére.


Mikor a férjemmel összejöttünk, 5 év csalódásai után, lehet nyálasan vagy csöpögősen hangzik, de rajta tényleg azt éreztem, hogy teljesen más férfi, mint akikkel eddig dolgom volt. Eltelt (még csak) 4 év, de már házasok vagyunk 2,5 éve, imádjuk, szeretjük egymást, és boldogok vagyunk. És soha nem volt semmi olyasmi, ami az érzéseinket, vagy a köztünk lévő kapcsolatot beárnyékolta volna. Szembenéztünk nehézséggel is. Olyasmivel, amiért sokan elváltak volna... (nincs köze a hűtlenséghez, vagy bármi ilyenhez). De a tragédia is csak megerősített, egymást vigasztaltuk, és együtt túljutottunk rajta. Lelki társak vagyunk, és mindketten úgy érezzük, hogy ilyen csak egy van az életben, és egymásban találtuk ezt meg. Kb ennyi.

2014. júl. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!